Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Nie tylko Radwańska

Trudno zapomnieć, jak powstała małyszomania. To znane zjawisko, że na fali sukcesów jednego zawodnika znacznie zwiększa się zainteresowanie dziedziną. I tak się w rzeczy samej stało na początku minionej dekady, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować rzesze ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne portale sieciowe itp.. Dużo komentatorów zastanawia się, czy także tak się stanie w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.


Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Takie stwierdzenie nie jest przecież bezpodstawne. Od jakiegoś czasu na turniejach bryluje młodziutka zawodniczka z Małopolski - Agnieszka Radwańska. W momencie, kiedy zaczęła odnosić znaczące sukcesy, przed TV dopingowało ją coraz więcej Polaków. Niestety, oglądalność była sporo niższa, niż w trakcie kariery Orła z Wisły. Można powiedzieć, że jest to wynik małej widowiskowości pojedynków tenisowych. Tenis to jednak nie skoki narciarskie, które przyciągają widzów, bo reprezentują połączenie udowadniania niezwykłej odwagi sportowców i pasjonującej rywalizacji. Liczące po kilka godzin mecze tenisowe potrafią znudzić nawet najbardziej wytrwałych ludzi.

Ale okazja na zwiększenie popularności tenisa w naszym kraju jeszcze nie umarła. Miesiąc temu najbardziej Polaków pasjonował uzdolniony Jerzy Janowicz, który wspaniale się zaprezentował na prestiżowym turnieju w w Paryżu. To spowodowało, że sporo rodaków chciało oglądać tenis live w telewizji i internecie.

Wiele znawców tego szlachetnego sportu uważa, że młodzieniec wykazuje tak znaczący talent, że z całą pewnością doczekamy się w przyszłości wielu sukcesów. Kto wie, może za parę lat polscy wielbiciele tenisa otrzymają swojego „Małysza”? (sklepy sportowe -

Zobaczymy za rok, a już dziś widać, że sporo młodych Polaków uczęszcza na naukę tenisa lub regularnie zmaga się z kolegami na publicznych kortach. W sieci za to funkcjonuje parę tenisowych serwisów, na których są dostępne interesujące informacje o tym sporcie. Do wyszukiwarki trzeba wklepać np.

Zaintrygował Cię taki artykuł? Jeśli tak, to bez wahania kliknij także ten odnośnik. Inne tego typu treści zobaczysz również tutaj bielizna termoaktywna z wełny merino.

sformułowanie mecze tenisa na żywo.