Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Lecisz na eskapadę i nie masz w którym miejscu zostawić auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie ofertę!

Wybierając się na wyprawę samolotem nie stale można zezwolić sobie na zostawienie pojazdu pod blokiem chociażby z kwestii bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jest także zagadnienie z podwózką pod lotnisko przez kogoś poufałego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking
Author: Nicolas Senaud
Source: http://www.flickr.com
Opieka i nadzorowanie umożliwiają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się kłopotać podczas wyjazdu o ewentualne krzywdy. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest usytuowany dosadnie przy terminalu, z tej przyczyny nie ma obwiązku dojazdu do miejsca odlotu busem. Dopuszczalna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Więcej - terminalem znajduje się tzw. strefa przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Całkowity czas bezpłatnego przejazdu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Kiedy chodzi o parking długoterminowy, jest wybór dokonania przedsprzedaży online, faktura słana jest w takim razie drogą mailową. Posiadamy wówczas pewność miejsca, jakie wyselekcjonowaliśmy sobie z mapy. Władze lotniska nakłaniają do skorzystania z parkinkgu VIP zlokalizowanego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy doceniają sobie czas i swoją intymność oraz wypatrują podmiotowej obsługi w wygodnych wymogach.

Umożliwiony jest dedykowany personel przeszkolony w obszarze protokołu dyplomatycznego, komfortowe warunki do relaksu lub ewentualnie pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, obrona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego rodzaju usługi oszczędzamy czas przez maksymalne skrócenie procedur lotniskowych, za pomocą czego zdarza się pokazać się na porcie lotniczym nawet 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób usytuowany jest w poręcznym miejscu, w sąsiedztwie wejścia do terminalu. Punkty parkingowe są znakowane kolorem niebieskim oraz specjalnymi znakami - więcej informacji.

Ciekawa informacja? Jeżeli tak myślisz, poza tym sprawdź ten odnośnik - zobaczysz znacznie więcej w ofercie (https://www.multibed.pl/), która odnosi się rozważanej tutaj tematyki.Nowoczesne lotnisko w mieście Wrocław jest wyekwipowane w zniewalający i niedrogi parking (zobacz czyszczenie wrocław) dla podróżujących. Jest on przystosowany zarówno dla niepełnosprawnych jak i sprawnych ludzi. Kiedy chcemy z kolei szybko dostać się do samolotu unikając papierkowej roboty, dobrze jest skorzystać ze strefy VIP.