Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wczasy w ostatniej chwili

Lato 2014 trwa już od wielu dni. Jeśli nie postawiłeś jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nie przejmuj się! Mnóstwo biur podróży oferuje wczasowiczom wakacje last minute – zazwyczaj o wiele mniej kosztowne od tych standardowych.


Wyłączną wadą takiego wyboru jest to, że start podróży odbywa się w trakcie zaledwie 3-4 dni od zaklepania wczasów. Spakuj wiec wcześniej plecaki i poszukaj niedrogich opcji last minut. Wakacje w Tunezji i innych egzotycznych stronach są na wyciągnięcie ręki! Atrakcyjne oferty wczasowe zobaczysz, jeżeli będziesz regularnie patrzył, co dane biuro turystyczne oferuje. Najlepiej jest codziennie wchodzić na strony WWW takich biur turystycznych, by żadna gratka nie skończyła się niedostrzeżona.

Dodatkowe publikacje w kontekście omawianego zagadnienia także są niebanalne - więcej pod wskazanym adresem. Kliknij więc tutaj i przekonaj się, że to prawda.

Dobrze jest również zaglądać na portale przedsiębiorstw lotniczych, które od czasu do czasu oferują ciekawe promocje na bilety na samolot.

wyspa w Chorwacji
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz mieć cudowne wakacje na uroczym wybrzeżu Adriatyku, trafnym wyborem staje się last minute do Chorwacji. To popularny kraj wśród Polaków – trudno się dziwić, krajobrazy są naprawdę przecudne, a ceny przystępne. Szczególnie, jeżeli dopisze ci fortuna i upolujesz niedrogie last minute do Chorwacji.

Dobrą możliwością na urlop mogą być również wycieczki do Grecji w niskich cenach, takich jak na portalu . W tym ślicznym kraju, który szczyci się bogatą tradycją, panuje teraz ciężki kryzys finansowy.

Zaabsorbował Cię taki wpis? Jeśli tak, to na pewno zaciekawi Cię również ten ważny link - on odwołuje się do opisywanej kwestii.

Z tego powodu ceny pobytu i życia mogą być sporo mniejsze niż gdzie indziej. Każdy jest zobowiązany zobaczyć chociaż raz dumny Akropol, obejść dokładnie stolicę Grecji oraz pospacerować ścieżkami, którymi wieki temu spacerowali sławni mędrcy, którzy tworzyli naszą tożsamość.
Można również pójść na wspaniałą przejażdżkę stateczkiem rejsowym, który kursuje po ciepłym Morzu Egejskim. Fajnie jest udać się na króciutką eskapadę do Turcji – obowiązkowo trzeba zobaczyć relikty Troi, sławetnego miasta przedstawionego w homeryckiej Iliadzie.