Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Zbuduj własny zamek i rządź swoim królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.


W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem.

Interesujących informacji dowiesz się po przejściu na witrynę (https://tdruk.pl/), która ma wciągające informacje na ten wątek - będą one na pewno godne uwagi.

Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (polecana strona) wprowadzi cię do Imperium antycznego. Odważ się jako niewolnik wystąpić w antycznym koloseum. Tam przygotowują się na ciebie stuprocentowi pogromcy, na których koncentruje cała
Gra komputerowa
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
twoja uwaga. Odkryj swoją bohaterskość i pokaż w trakcie walki, co potrafisz. W tej zabawie zademonstrujesz innym rywalom na arenie swoją biegłość w bójce. Zobacz czy uda ci się zejść ze sceny czempionem. jedynym priorytetem w zabawie jest wyjść bohatersko z każdej bitwy.

Uzbrój swojego odważnego gladiatora i udaj się razem z nim na miejsce walki. Na arenie toczysz trzymającą w podnieceniu konkurencję z przeciwnikiem Stajesz się odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bojownika. Wykorzystujesz do tego przeróżnych antycznych przedmiotów. W grze sieciowej odkrywasz odległe zakamarki Europy. Na innych szczeblach oczekują na ciebie następne wyzwania i walki.

Gra przeglądarkowa umożliwi ci stać się dyrektorem zoo, w którym mieszkają wszelkie stworzenia ze kuli ziemskiej a także odmiany zagrożone. Planuj rozbudowę ogrodu i dokonuj istotnych dla jego funkcjonowania inwestycji, by przyciągnąć masy zafascynowanych gości.

Misją zabawy jest dążenie do rozwoju ogrodu zoologicznego, zagwarantowanie mu wiernego grona gości zwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata. Gra przeglądarkowa umożliwi ci rozkwit pałacu, w którym będziesz mógł być właścicielem. Wkroczysz do średniowiecznego świata.Stworzysz fortecę założysz swoją wioskę i zaludnisz pola. Będziesz mógł podpisywać układy, zakładać oddziały łuczników i troszczyć się o ich uzbrojenie. Zbierzesz olbrzymią armię i pójdziesz na wojnę. Kroczysz do działań ekspansyjnych nad średniowiecznym światem.