Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

W weekend na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Może być to dobry wybór dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki oraz inne przeszkody na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie dobre rozwiązanie w temacie dojazdów do pracy.
jazda na rowerze przez miasto
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie mamy jeszcze zadowalającego nas sprzętu, watro zasięgnąć opinii fachowca, by dowiedzieć się czy właściwy jest Kross Evado 4.0, czy lepiej nadaje się rower tychy sklep rowerowy szosowy lub miejski.

Samo zdrowie

W trakcie odchudzania warto uprawiać jakiś sport, ponieważ zwiększa to efekt naszego wysiłku, co daje nam więcej bodźców. By tak było, same diety to za mało- uprawianie sportu powinno przynieść oczekiwany rezultat. Gdy odwiedzimy sklep rowerowy może okazać się, że bicykl jest najlepszą opcją, ponieważ nasze stawy nie są obciążone, jak przy bieganiu i nie kosztuje nas dużo, jak wstęp na siłownię. Rodzinna wycieczka także nie sprawia kłopotu, ponieważ wystarczy wyposażyć się w foteliki rowerowe, by najbliżsi poczuli radość z jazdy.

Moda na rower
jazda rowerem po lesie
Author: Wendy Soucie
Source: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się w dłuższą trasę warto zastanowić się co powinno się ubrać, by jazda przynosiła efekty a nie zmęczenie. Odzież rowerowa dostępna na rynku jest bardzo wyspecjalizowana ---OKAZJA!---, więc znalezienie odpowiedniego stroju nie powinno sprawić kłopotu. Szybkoschnąca, chroniąca przed wiatrem i często nieprzemakalna odzież podczas długich tras staje się niezbędna. Jednak dla każdego rowerzysty podstawą powinien być kask. Kolejną zaletą tego środka komunikacji jest to, że części rowerowe są niedrogie i ogólnie dostępne, więc nawet kiedy nasz sprzęt ulegnie uszkodzeniu, naprawa nie powinna sprawić nam problemu.