Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Odkryj urok polskich małych miast

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym odpoczynku rozmarzamy się przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wypoczynkowy tuż tuż. Broszury agencji turystycznych pełne są zapierających dech w piersiach obrazków zagranicznych kurortów. Zanim po raz kolejny wybierzemy wypoczynek za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyjeżdżać aż tak daleko, by dobrze odpocząć?

Pozazdrościliśmy Włochom ich wspaniałych miast, pełnych wąskich uliczek, gwarnych i pełnych wigoru! A przecież w Polsce jest dużo takich miejsc. Choć burzliwe czasy wojen zdemolowały całkowicie wiele polskich miast, to jednak jest, co podziwiać i czym się zachwycać. Trzeba się wnikliwie rozglądnąć. Okaże się, że wyjątkowe miejsca są tuż obok nas. Planując wakacyjne przejażdżki, rozejrzyjmy się po bliskiej okolicy- na pewno gdzieś jest zamaskowana autentyczna perełka.

Oświetlenie ciągu komunikacyjnego
Jeśli zabrakło nam możliwości na dokładne zbadanie otoczenia, postawmy na pewne punkty. Z pewnością nikogo nie musimy nakłaniać na dłuższy pobyt w Kazimierzu Dolnym. To renesansowe miasteczko od lat przyciąga wczasowiczów. Dobre położenie, malownicza okolica oraz niewątpliwy urok tego miasta sprawiają, że nie chcemy stamtąd wyjeżdżać.

Jeżeli zaintrygował Cię opisywany artykuł, wejdź też na ten link, ponieważ jest tam inny tego typu świetny tekst (https://www.cafepanamera.com/mlynki-do-kawy/) - on także jest warty polecenia.

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek (coraltravel.pl/) w tym miasteczku, to nie będzie najmniejszego problemu- dostatecznie łatwo znajdziemy oferty noclegów w Kazimierzu i nie będzie nas to kosztowało dużo.

Wspaniale spędzimy również wakacyjny wypoczynek w sąsiadującym Sandomierzu.To miasto jest bardzo podobne do włoskich miasteczek. Zabytkowe, pełne uroku i pełne odwiedzających. Jest to idealna pozycja na weekendowy odpoczynek. Na nasze niezmierne szczęście Polska obfituje w takie miejscowości, które chwalą się rosnącą popularnością. Ciągle możemy w nich znaleźć wyjątkowy spokój i kojącą ciszę, o którą tak trudno w rozbudowanych miastach. Mają swoją historię, mity, legendy. Oferta noclegów w Szczawnicy, Nałęczowie, Augustowie, Kłodzku, czy Chęcinach z pewnością dostarczą nam wiele przyjemnych emocji oraz na dłuższy czas zapadną nam w pamięci, a sama podróż może się okazać zdecydowanie tańszawyjazdu do Włoch.


Author: S.D.