Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Popraw sylwetkę przed wakacjami, wskakuj na dwa kółka!

Dużymi krokami nadchodzi wiosna, długo wyczekiwana przez miesiące nieustannie wypełnione zimnem i prószącym śniegiem. Jest to okres, jaki przynosi nową energię, ulgę i daje wreszcie nie pamiętać o trudach brnięcia przez zaspy, usterkach w samochodach i epidemii chorób. No a dodatkowo nareszcie rozbudzą się krzaki i drzewa, poczną tu i ówdzie świergolić ptaszki, a niebawem nie trzeba będzie mieć czapki by nie zachorować. Da się nareszcie odkryć nieco ciała...
I tu u niektórych mogą zaczynać się problemy.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do następnej strony, gdzie znajdziesz szczegółowe artykuły - najedź na link manetki do skutera.

Niektórzy nie próżnowali w czasie zimy, także w mróz i nieustające zawieje dbając o kondycję ciała – tak byli wychowani lub samemu nauczyli się na własnych błędach w minionych latach – lecz istnieją i ci, co z postępującego lenistwa albo przejściowej, sezonowej chandry nie byli w stanie zrobić niczego, co teraz zaprocentowałoby sylwetką i kondycją. A jest wiosna, zaraz lato, wypady na plażę, a nikt nie wie, może także letnie podrywy, wycieczki z partnerką lub partnerem, mnóstwo atrakcji. Należy jednak sobie w temacie pomóc, chociaż tygodni coraz mniej.

SPORT SHOP
Source: Sport-shop.pl
Najprostszym, dość wydajnym i ekonomicznym sposobem na odzyskanie odrobiny zdrowia, satysfakcji, a także paru zupełnie praktycznych korzyści, jest rower, wynalazek znany od bardzo dawna, obecnie będący w pełni chwały i wciąż zyskujący na popularności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery sportowe, rowery miejskie pozwalają na sprawiającą radość aktywność, poznanie swojego miasta od nieco innej perspektywy niż dotąd, nieskomplikowany transport drobnych zakupów i pozostałych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która interesuje niektórych najbardziej: polepszenie wydolności tlenowej, zgubienie w niedługim czasie kilku nadmiarowych kilogramów, jakie w ciągu zimy narosły w okolicach pasa, wyrzeźbienie miłej dla oka sylwetki. Chociaż na rowerze ćwiczą się przede wszystkim łydki i to one najszybciej zyskają w cudzych oczach, ogólna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie spadnie, a przy tym zyska cała sylwetka, o ile przez parę miesięcy nie będziemy próżnować.W dowolnym dużym i mniejszym mieście istnieje na pewno sklep z rowerami z prawdziwego zdarzenia. Są w nich osiągalne polskie i zagraniczne rowery takich marek jak B-Twin, Merida, Giant i kilka innych. W asortymencie jest też wskazana na wiosenną, często kapryśną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).