Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego zdrowego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie kiełki zbóż są uznawane za szczególny walor. Mimo to w przypadku kotów posiadacze czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem wartościowego mięsa i owoców.


Taste of Wild to kompozycja mięsnych, warzywnych i tropikalnych elementów. Biorąc pod uwagę rozróżnienie wiekowe, rasowe i wagowe kotów, producent przygotował dla nas odmiany żywności dla małych kociąt i szczeniąt, dojrzewających, jak i większych osobników. Podstawę mięsa stanowią w niej łosoś (dla młodych i wrażliwych), baranina (prawie dla wszystkich psów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt). (Karmy dla psów)
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu

W dodatkach warzywno-owocowych możemy przebierać niemal bez końca. Najrozmaitsze odmiany karm Taste of Wild serwują naszym czworonogom przecier pomidorowy, maliny i jeżyny, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.


Prozdrowotna karma nie musi być tanim produktem. Za nieco ponad 2 kilogramy karmy dla szybko dojrzewających kotów zapłacimy 44 złote. (Zobacz tu) Trzy razy większe opakowanie wyniesie nas już 113 złotych. Paczka 13,5 kilogramowa to wydatek rzędu 200 złotych.
Jeśli martwisz się o zdrowie własnego psa i widzisz, że ma on alergie trawienne kup mu dobrą karmę Acana. Jest to wysokiej klasy towar hipoalergiczny z warzywami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma (zobacz: dobre karmy dla psa) Acana to idealne danie dla dużych i aktywnych kotów, jak i tych mających problemy z trawieniem i przyswajaniem zwykłych dań. Dlatego też producent łączy w daniu dla czworonogów składniki zmiękczające trawienie: delikatne mięso, owoce, łowionego w Kanadzie stornia itp. Niektóre odmiany Acana mają obniżoną wartość węglowodanów. Większa ilość białek i witamin ma pomóc w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej przez szczególnie ruchliwe czworonogi.
Różnice w porcjach są takie same jak w Taste of Wild. Jednak za skromną Acanę wydamy więcej - już około 50 złotych, za za 6,8 kilograma - prawie 120, a 13-kilogramowe porcje wyniosą nas co najmniej 200 złotych. Wejdź!