Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Blisko nie znaczy źle, poznaj piękno krajowej ziemii

Aktualnie rozpanoszyła się moda na egzotyczne wycieczki. Taką podróż trzeba wszakże dogłębnie zaplanować. W przypadku wypadu na terenie kraju możemy spontanicznie wytypować miejsce i wyruszyć choćby wyłącznie na dwa dni.
miejsce
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com


Jeśli wybierzemy właściwe miejsce z pewnością będzie przepięknie.


Jeżeli uwielbiamy spędzać czas nad wodą, zdecydujmy się na miejsce położone nieopodal morza oraz rzeki. Jeżeli jeszcze interesują nas niezbyt kosztowne noclegi Słupsk będzie tu idealny. To miasto z wieloletnią tradycją, dbające o swe zabytki.

Zaintrygowały Cię wątki opublikowane w naszym wpisie? Na pewno przyda Ci się też dodatkowe czytanie. Nie zwlekaj zatem i wejdź do nowej strony.

Chociaż miasto jest niewielkie, jest miejscem spotkań artystów z wielu dziedzin. Słupsk dysponuje na przykład najpotężniejszą kolekcją dzieł Witkacego a także najstarszą europejską windą. Mieszkańcy kultywują również miejscowe tradycje kulinarne. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym są dobre restauracje Słupsk odpowie na twoje potrzeby. Na pewno nie zabraknie zdrowych i smakowitych morskich ryb.


Warte obejrzenia są również ziemie słupskie. Niedaleko miasta są przykładowo ruchome wydmy. nie lada atrakcją jest też obszar zwany krainą w kratę, gdzie występuje osadnictwo wiejskie powiązane z kulturą Słowińców, dawnych ludów zamieszkujących te tereny. Rzecz jasna nie można zapominać o przepięknych nadbałtyckich plażach. Jeżeli nie przepadamy za tłokiem i chaosem na plażach, postawmy na sezon poza letni. Wówczas wiele kurortów jest zamkniętych, natomiast świetne noclegi Słupsk proponuje cały czas.


Dobrze jest poznawać krajowe krajobrazy, ponieważ są blisko.
Czy idzie o nocowanie, lub restauracje Słupsk nie odstaje jeśli chodzi o standard świadczonych usług od miejsc tego typu za granicą. Zważajmy zatem na to, by nie było tak, że obce chwalimy nie poznając nawet swego.