Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Incentive - jedynie dla koncernów? Wyjazdy integracyjne

Incentive - to nie dla każdego znane pojęcie, które opisuje pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających za zadanie lepsze poznanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.

Utarło się przekonanie, że takie wyjazdy integracyjne organizowane są zazwyczaj przez wielkie koncerny i duże przedsiębiorstwa. A to mit! Przy odrobinie zaangażowaniu można organizować wyjazdy także w małej firmie mając do dyspozycji niewielki budżet.https://www.kormoran-rowy.pl/spa-z-basenem-nad-morzem - (https://www.kormoran-rowy.pl/spa-z-basenem-nad-morzem)

Wyjazdy motywacyjne - jak zorganizować?

Incentive zniechęca mocno właścicieli małych i średnich firm. Sądzą, że ten luksus wymaga ogromnych nakładów finansowych. Owszem, wyjazdy integracyjne wymagają pieniędzy, ale nie musi to być majątek. Można wszakże organizować krótkie wyprawy integracyjne, niekoniecznie do znanych miejsc. Wszystko zależy od pomysłu.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Author: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz
Incentive to metoda, którą zainteresowało się mnóstwo koncernów oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy więc bez problemu zlecić zaplanowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Wystarczy wklepać w Google odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy rozległą listę firm, które wszystkim się zajmą. Odpowiednie konstruowanie pytań do Google'a pozwoli efektywnie otrzymać najpopularniejsze firmy. Takie, które prezentują incentive w pełnym zakresie. Nie tylko planują eventy motywacyjne (np. na narty: ), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając zaplanowanie naszego biznesowego eventu dobrej i rzetelnej firmie mamy gwarancję, że otrzymamy w efekcie usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi współpracownicy będą się dobrze bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im ciekawą aktywność - na przykład park linowy, czy paintball - wtedy możemy liczyć na ich oddanie i zaangażowanie w pracę.Zintegrowany team jest kluczem do powodzenia firmy. A incentive to narzędzie, które umożliwi nam to osiągnąć.