Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Gdzie udać się na wakacje życia, czyli rejestr zakątków na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy szary obywatel

Przynajmniej raz w życiu warto pojechać do egzotycznych krajów - takiego zdania jest większość naszych pobratymców, lecz na przeszkodzie do realizacji marzeń stoi zazwyczaj zbyt wysoki koszt takich wojaży i noclegu. Nawet wzięcie kredytu albo zapożyczenie się u rodziny nieczęsto wchodzi w rachubę.

wakacje
Source: iiimillenium.pl
W końcu kredyt bierze się na kupno domu, wybudowanie domu jednorodzinnego albo na nowy czy używany samochód, ale na wycieczkę, to już byłaby lekka przesada. I co gorsza, takie działanie może stać się tematem rodzinnych pogłosek.

Lista zakątków, gdzie Polacy chętnie spędziliby przynajmniej parę dni, jest nadzwyczajnie długa. Ze względów bezpieczeństwa Egipt czy Turcja raczej odpadają, ale przecież na Ziemi jest jeszcze wiele państw, w których można przeżyć przygodę życia. Bez wątpienia możemy w tym miejscu wymienić takie wyspy jak Dominika i Hawaje bądź miasta południa Azji czy trochę dziwne dla Europejczyków Indie. Wśród wczasowiczów dużym wzięciem cieszą się konkretne kurorty bądź miasta o bajkowym krajobrazie, np. Pattaya.

Samodzielne zaplanowanie podróży na drugi skraj świata, zwłaszcza dla osoby niezbyt dobrze znającej języki obce, właściwe graniczy z cudem. Z tego powodu o dużo łatwiej jest poszukać organizatora, np. wpisując w Google frazę wakacje Pattaya. W ten sposób można znaleźć biura podróży, które trudnią się organizowaniem dalekich wypadów. Żeby zaoszczędzić trochę banknotów można także posłużyć się hasłem Pattaya last minute, ponieważ wtedy mamy szansę znaleźć ośrodki, które proponują wyjazdy poza sezonem albo pod jego koniec, czyli jednocześnie po niższej cenie - wakacje last minute w niskiej cenie - Pattaya.podróże
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze na etapie tworzenia planu na najbliższe wakacje, należy przemyśleć, co spakować do torby, oprócz aparatu fotograficznego czy kamery. Kiedy wyjeżdża się to miast leżących w pobliżu Równika, warto również pomyśleć o swoim życiu, czyli zaszczepić się przeciw określonym chorobom, których można się nabawić w trakcie wakacji za granicą. Po wzięciu pierwszej dawki szczepionek trzeba odczekać kilka tygodni. Jeżeli o tym zapomnimy, to być może będzie nas bardziej interesować fraza Pattaya last minute (zobacz: nepal last minute) niż wakacje Pattaya. Musimy więc swoje urlopowe plany zacząć komponować o wiele wcześniej, nawet w miesiącach zimowych, bo wtedy nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć.