Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Ćwiczenia na biceps gwarancją rewelacyjnego wyglądu w letnich koszulkach

Marzysz o świetnym wyglądzie w letnich koszulkach? Chcesz bez obaw ściągnąć bluzkę na plaży oraz zachwycić swoją wybrankę fantastyczną figurą? Już dzisiaj zacznij wykonywać ćwiczenia na biceps, a będziesz korzystnie zaskoczony efektami, które zdobędziesz.

Mięśnie
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Biceps jest mięśniem dwugłowym ramienia, jaki jest najbardziej wyczuwalny w trakcie zginania ręki w łokciu. Każdy facet dbający o swój wygląd pragnie mieć jak największe bicepsy, uwydatniające się nawet bez ich napinania. Nie da się ukryć, iż takie mięśnie są bardzo efektowne, zwłaszcza gdy reszta figury również nie pozostawia nic do życzenia. W jaki sposób ćwiczyć mięśnie dwugłowe?

Najważniejsze to pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym sprawnie pozyskamy upragnione efekty. Po pierwsze nie prostujemy rąk do pełnego zakresu, co jest nagminnym błędem osób rozpoczynających niniejsze treningi. Po drugie należy powoli wykonywać fazę opuszczania ciężaru.

Faza unoszenia zaś powinna być szybsza i należy bezustannie pamiętać o bezbłędności wykonywania konkretnych ruchów. Należy też odpowiednio dobrać ciężar, aby nie okazało się, że po pierwszym treningu (Polecamy przerwa studio) przemęczyliśmy mięśnie i teraz potrzeba nam paru dni odpoczynku.

Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń na bicepsy, które możesz robić w domu, jest unoszenie ramion ze sztangielkami. Niestety nie przez wszystkich ćwiczenie to przeprowadzane jest prawidłowo, więc za pierwszym razem najlepiej jest iść na siłownię, by trener starannie pokazał nam, w jaki sposób wykonywać ruchy. Nade wszystko nie można kiwać się podczas ćwiczeń, nie zginać tułowia i trzeba trzymać głowę prosto.


Niezwykle istotne jest także pamiętanie o niezbędności utrzymania nieruchomych barków, łokci z kolei obok ciała. Idąc na spotkanie z trenerem można poprosić o kompletny zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybko zrobisz mięśnie oraz nie narazisz się na groźbę kontuzji.

Ćwiczenia najkorzystniej jest robić w seriach. Jeżeli zatem jak właściwie każdy mężczyzna chciałbyś mieć umięśnione, fantastycznie prezentujące się ramiona, ćwiczenia na biceps znakomicie Ci w tym pomogą. Wystarczy trochę systematyczności i należyte ćwiczenia, a będziesz usatysfakcjonowany ze swojego odbicia w lustrze i chętnie poszczycisz się bicepsami przed kolegami.