Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Repliki ASG - cenne info

Ludzie mają różne pasje, niektórzy chodzą na zajęcia tańca, a niektórzy lubują się w broni palnej. Ludzie, którzy zainteresowani tą drugą opcją na sto procent mają wiedzę na temat repliki air soft gun. Repliki tego rodzaju możemy kupić w niektórych sklepach internetowych. Damy radę znaleźć tam niemalże wszystkie rodzaje broni. Na dodatek ceny replik są w przystępne, chociaż tu też sporo jest zależne od modelu broni. Najbardziej atrakcyjne jest to, że repliki air soft gun ładuje się kulkami, czyli przez tego typu repliki możemy choć trochę wypróbować się, jako strzelec.
air soft gun
Author: Mad House Photography
Source: http://www.flickr.com
Są rozgrywki gdzie używane są repliki, ale bywają one również stosowane w ramach zajęć taktycznych. Co ważne taką replikę może kupić sobie każdy. Nasze rodzime prawo uważa je, jako zabawki, chociaż dla ludzi, którzy je posiadają są to raczej super sprzętem, a nie zabawki.

Broń palna dla każdegoDoskonale wiemy, że nie wszyscy chcą sobie wyrobić pozwolenie na broń. Zresztą mało, kto ma potrzebę posiadać broń - www - w mieszkaniu, ale mimo wszystko każdy chciałby żeby, choć trochę podnieść sobie, od czasu do czasu poziom adrenaliny. W takiej sytuacji ludzie często, zamiast siadać do gier komputerowych stawiają na rozgrywki z udziałem repliki air soft gun, takimi jak na przykład tu. Są to rozgrywki w czasie, których używa się replik broni palnej, które ładuje się plastikowymi kulkami. To rzeczywiście świetna zabawa, która pozwala się wyszaleć.

Są osoby, które posiadają po kilka albo i nawet kilkanaście replik w mieszkaniu. Choć cena jednej repliki nie jest wysoka, bo wiadomo, że jest to sprzęt, który będziemy mogli używać długi czas, to, gdy ktoś posiada więcej niż pięć takich replik i chciałby mieć jeszcze więcej to, taka rozrywka będzie go trochę kosztowała. Tak, więc dla wielu osób wydawanie 300 złotych na replikę jakiejś broni jedynie po to, by raz na jakiś czas pobiegać po lesie w ramach jakiejś fikcyjnej rozgrywki, to za duża kwota.

Zresztą dla wielu ludzi to bez sensu. Ale są ludzie, którzy pasjonują się tego rodzaju sprzętem i powinniśmy dać uprawiać im ich pasję. Poza tym musimy mieć na uwadze, że chociaż to nie jest broń, a zabawka, to możemy zrobić komuś krzywdę, gdy osoba, którą trafimy nie ma ochraniacza – w szczególności gdy trafimy w głowę.

Pamiętajmy również, że chociaż jest to zabawka, to raczej dla osób, które mają trochę oleju w głowie, więc raczej nie kupujmy repliki broni dziecku, które ma dziesięć lat. Może i owszem w dzisiejszych czasach świat jest inny niż dawniej i dzieci szybciej dorastają, ale pewne zabawki zostawmy starszym dzieciom i dorosłym.