Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wakacje w mieście

Na ten moment nasze dzieci czekały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały dni do tego uroczystego momentu, gdy odezwie się ostatni raz dzwonek i wreszcie zaczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały zadania domowe, zdobywały najlepsze noty i próbowały nie chuliganić. Również w gospodarstwie domowym próbowały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na wakacyjny pobyt w jakiejś popularnej miejscowości?
bus na trasie
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Doskonale wiemy, że w naszych czasach, kiedy trwa kryzys i nikomu się nie przelewa, tego typu wakacyjne wyjazdy to spory wydatek. Przede wszystkim w rodzinach wielodzietnych. Cóż w takim wypadku możemy zrobić z naszymi pociechami? W końcu nie możemy pozwolić na to, by siedziały całe lato przed ekranem komputera. Z drugiej strony, sami chodzimy do pracy i nie zawsze mamy możliwość zorganizowania czasu naszym latoroślom. Najgorzej mają dzieci z miasta. Ich rówieśnicy ze wsi mają dużo miejsc do zabawy i sposobność stałego oddychania świeżym powietrzem - ciekawy artykuł.

Dlatego ogromną popularnością cieszą się rozmaite półkolonie, organizowane przez różne instytucje. To znakomita okazja, by nasze dzieci przyjemnnie spędziły czas wśród rówieśników. Maluchy na różnych zajęciach rozwijają swoje talenty, poznają języki obce i oglądają interesujące filmy. Ale to oczywiście nie wszystko. W końcu, są to wakacje i domki letniskowe kaszuby nad jeziorem i maluchom należy się nieco zabawy. Bardzo często organizowane są wspólne wyjścia do ogrodu zoologicznego, do kina, czy też na koncerty.

Wyświetl większą mapęMożna również pojechać na wycieczkę w jakieś ciekawe miejsce. W naszej ojczyźnie w końcu takich nie brak. Zorganizowanie takiej wyprawy to nic skomplikowanego. Wynajem autokarów Kraków to żaden kłopot, tym bardziej, że przez wzgląd na dużą konkurencję, koszty są bardzo przystępne. Należy jedynie pamiętać o tym, aby przed wyjazdem sprawdzić stan techniczny autokaru - najnowszy wpis. Nie można przecież dopuścić do tego, by w trasie przydarzyły nam się jakieś groźne sytuacje. Zdrowie dzieciaków jest najważniejsze.


Author: M.G.