Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wiele egzotycznych miejsc jest łatwo dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

Luksusowa wycieczka wakacyjna do egzotycznych państw takich, jak między innymi. Japonia, Meksyk, czy kraje Ameryki łacińskiej nie jest tania. Dla wielu z nas, to równowartość kilkumiesięcznej pensji. Mimo to zwolenników na takie wypraw jest coraz więcej.


Kiedy nadchodzą zimowe miesiące, niektórzy z uśmiechem na ustach kupują narty, lecz sporo Polaków, na przekór pogodzie, wybiera wyjazd do krajów egzotycznych. Spędzenie zimnych dni pod palmami bywa nie rzadko znacznie tańsze aniżeli w sezonie turystycznym a już na pewno bardziej atrakcyjne. Krótkie wakacje w zimie na gorącym piasku mogą być świetną ucieczką od szarości za oknem i posępnego jesiennego widoku naszych miast.
Egzotyczne wakacje kojarzą nam się z tropikalnymi krajami zatopionymi w cieple i najróżniejszych kolorach. Ważne jest też istnienie białych plaż pod palmami kokosowymi, turkusowym morzem - zobacz tu. Dla szczególnie tych lubiących zakupy taki urlop to orientalny bazar pełen wonnych zapachów. Są i zwolennicy tłocznych Azjatyckich miast, gdzie tłok, wiecznie hałaśliwie, lecz odmiennie, bardziej kolorowo.


wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com


Na wakacje szukamy przede wszystkim odmienności. Dziś, mówiąc egzotyczny, mamy zazwyczaj na uwadze kraj mocno odległy. Choć w takim przypadku za odległą podróż powinniśmy zaliczyć też wycieczki do USA.

Jeżeli zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to odkryj www (rego-bis.pl/) a tam oczekują na Ciebie materiały godne uwagi. Sprawdź je - będziesz niesamowicie zadowolony.

Lecz swoją drogą wydaje nam się, że znamy USA z kina i telewizji. Nic bardziej błędnego, USA dla niejednego z nas to podróż w nieznane, sam jestem zwolennikiem, więc regularnie przeglądam last minute usa. Nie uznamy też za egzotyczny podróż do Norwegii czy Irlandii.


Gdy pokonujemy tysiące kilometrów zmienia się pejzaż, ludzie, przyroda, miejscowa kuchnia. Spotykamy się wtedy z czymś innym, jeszcze nie do końca znanym. Czasem jednak nie potrzeba aby to przeżyć wyprawy na drugi koniec świata.