Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wędkowanie większości ludzi kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla emerytów. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie wydarza, ewentualnie gazetę można poczytać.
No, czasem może drgnie wędka, czasami może zahaczy się jakaś rybka i wówczas trzeba ją wyjąć z wody. A to także nie jest zbyt ekscytujące. A dalekie wyprawy wędkarskie to przygoda.

Tego typu obrazki podsuwa wyobraźnia i właściwie tak często wygląda łowienie ryb , ale na pewno na tym się nie kończy. Dla prawdziwego fana nie lada przyjemnością są wyprawy wędkarskie.

Jest już nasza istotna strona (http://astorhotel.pl/oferty-specjalne/wczasy-odmladzajace-z-dieta-sirt-nad-morzem/) - kliknij w ten link, poczytaj artykuł i zostaw proszę jakiś komentarz. Będziemy szczęśliwi.

To zorganizowane, grupowe wyprawy, najczęściej na północ naszego kontynentu. Na tego rodzaju wycieczce absolutnie da się poczuć co to znaczy ekstremalne wędkarstwo. Musimy wiedzieć, że nie jest to spokojna wycieczka na ryby. To raczej zorganizowana wyprawa na dużego zwierza. Łowiska w Szwecji na przykład obfitują w wielkie łososie, z którymi musimy zawalczyć. Wybieramy się łodzią kawał w morze, oczywiście z przewodnikiem, który dobrze wie, w którym miejscu ryba bierze i jaki gatunek można złapać.

Na ryby z Zew Przygody najlepiej pojechać dużą grupą. Jeżeli łowimy to na pewno mamy znajomych także pasjonujących się wędkarstwem, warto więc zaproponować im tego rodzaju właśnie sposób na spędzenie kilku dni. Wyprawy wędkarskie grupowe mogą być również doskonałym pomysłem na przykład na cały urlop. Jeżeli mamy ochotę odreagować rzeczywistość, spróbować innego życia, spędzić czas na morzu, powalczyć z żywiołem – to fantastyczna sprawa.

Naturalnie możemy w międzyczasie zaplanować sobie także innego rodzaju atrakcje. Zastanówmy się jednak czy to rozrywka dla nas. Jeśli cierpimy na chorobę morską, źle się czujemy w wielkiej przestrzeni i nie jest dla nas żadna rozrywką zmoknąć do gołej skóry i szarpać się dwie godziny z rybą ciągnąc ją do łodzi – lepiej nie wybierajmy się na tego typu eskapadę. To genialna zabawa ale także ogromny wysiłek fizyczny, do którego musimy być przygotowani. Jeżeli nasza kondycja pozostawia wiele do życzenia lepiej zostańmy na krzesełku nad rzeką czy jeziorem i nie wyprawiajmy się łodzią na morze. Zacznijmy od mniej wymagających eskapad.