Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Mazury i kajaki

To straszne, gdy w trakcie gorącego weekendu, przykładowo w połowie lipca, zamiast wypoczywać w fajnym miejscu, na swoje nieszczęście pracujemy lub najzwyczajniej kisimy się w domu. A może by tak po prostu pojechać na Mazury? Należy się śpieszyć, bo rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, zatem wielce prawdopodobne, że za pewien okres czasu Mazury, choć w dalszym ciągu ładne, raczej nie będą tak dziewicze, nieznane.


W wielu przypadkach w szczególności ta młodsza część polskiego społeczeństwa wychodzi z założenia, że Mazury są fajne, lecz dla starszych ludzi, rodzin z małymi dziećmi oraz wielkich nudziarzy.

Pasjonuje Cię przedstawiona kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury bardzo podobnego artykułu - on również jest godny zainteresowania.

Kompletnie nieprawdziwy obraz Mazur! Np. Giżycko, urokliwy Ełk albo Mikołajki w czasie sezonu wakacyjnego wprost tętnią życiem, a więc nawet zwolennicy clubbingu w żadnym razie nie mogą przesadnie narzekać na nudę, brak fantastycznych rozrywek!

W szczególności ełcka promenada jest miejscem, gdzie na szukających nocnych uciech oczekuje sporo fajnych miejscówek. Jednakowoż Mazury to przede wszystkim wypoczynek nad wodą. A kiedy w rachubę wchodzą jeziora, ciężko co najmniej kilka minut nie popływać na kajaku!
spływ kajakowy
Author: Joshua Mayer
Source: http://www.flickr.com
Można tak naprawdę powiedzieć, że choć dużo słyszy się o niezbyt przyjemnych wypadkach w czasie spływów kajakowych, to zasadniczo nie można się zbytnio przejmować. Prawda jest taka, iż kajaki są najzupełniej bezpieczne - szczegóły na . Naturalnie przy optymistycznym założeniu, że w kajaku są trzeźwe osoby, które na dodatek mają kapoki. To szalenie znaczące, aby docenić bardzo dużą rangę bezpieczeństwa.

Istotne jest również to, aby zwrócić uwagę na niebo - wiadomo, pogoda szybko się zmienia, a więc czymś niefajnym jest złapanie wielkiego deszczu - z burzą, w trakcie kajakowania, na środku ogromnego jeziora. Jednakże tak czy siak w przeważającej większości Mazury są przyjemną krainą, która powoduje, iż człowiek ma możliwość nareszcie wypocząć.
Nigdy nie można uważać, że przynajmniej weekend na Mazurach nie sprawi, iż najzwyczajniej będziemy bardzo miło wspominać ten wypad. W takim razie: nie ma żadnego sensu kisić się we własnym mieście, jeżeli można wyjechać do Mikołajek bądź Giżycka. To fantastyczne miejsca. To chyba jasne?


Source: www.kaylon.pl