Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wykupowanie noclegów first minute

Władysławowo - plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Sezon urlopowy zbliża się do nas sporymi krokami. Mimo tego, że mamy jeszcze polowe marca, w pensjonatach i położonych nad morzem hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na lipiec i sierpień. Ci, którzy są bardziej przezorni zarezerwowali sobie rezerwację jeszcze przed nowym rokiem wybierając z najlepszych ogłoszeń choćby . W tym momencie ceny noclegów są najniższe.

Rezerwowanie noclegów i wycieczek z tak dużym wyprzedzeniem przyszło do Polski kilka lat temu z zachodu. Niezwykle popularne w tamtych czasach last minute, czyli wakacje na szybko, po obniżonych nawet o połowę cenach było w tamtych czasach najlepiej sprzedawanym typem wyjazdów. Jednak last minute nie jest dla każdego, w końcu nie każdy może pozwolić sobie na wzięcie urlopu w dowolnym czasie. Dlatego też z wycieczek last minute (zobacz: madagaskar last minute) korzystali przede wszystkim studenci, jacy nie byli uwiązani obowiązkami oczekującymi na nich przy dzieciach lub w pracy. Dlatego też biura podróży wprowadziły do swojej oferty możliwość wykupu noclegów i wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, czyli tak zwane first minute. Jak można się domyśleć, sprawa ta perfekcyjnie trafiła w gusta osób w wieku powyżej 35 lat, o ugruntowanej pozycji materialnej, jacy planują swoje urlopy z minimalnie ośmiomiesięcznym wyprzedzeniem.

Chciałbym przytoczyć w tym miejscu konkretny przykład oferty first minute. Jeżeli już dziś zarezerwuje się noclegi w Jastarni, typowe biuro podróży zrobi promocję o około trzydzieści procent. Dodatkowo, możemy uzyskać także promocję na atrakcje dodatkowe w hotelu, tego typu jak przykładowo uzupełniany barek lub darmowy wstęp do siłowni.

Tego typu oferta jest dla nas dostępna jedynie przez bardzo krótki czas. Praktycznie wszystkie biura podróży chcą promować tego typu rezerwacje, bo zazwyczaj lepiej mieć środki na koncie wcześniej i sprzedane noclegi Ustka dla przykładu bardzo dobrze radzi sobie z tego typu rezerwacjami. Szeroko zakrojona kampania reklamowa spowodowała, że ludzie wręcz zabijają się o jak najszybsze rezerwacje noclegów – dzięki temu są pewni, że dostaną miejsce w swym ulubionym hotelu. Ja z tego miejsca jestem w stanie szczerze polecić właśnie rezerwację first minute – jeżeli jesteś pewny terminu swojego urlopu, zawsze możesz zaoszczędzić kilkaset złotych.


Author: A.T.
Source: Eholiday.pl