Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wschód zaprasza

Wschodnie regiony naszego kontynentu są ciągle marnie eksplorowane przez mieszkańców Polski. Tysiące mieszkańców Polski latem udaje się na egipskie i marokańskie plaże, jedynie niewielka garstka fanów wschodnich klimatów wybiera podróż do Rosji i innych ościennych państw. To olbrzymi błąd.


Ciężko pojąć czemu tak mało Polaków jeździ na cudowny Krym.

Czy komentarze ze strony (https://www.coraltravel.pl/last-minute/malediwy) pod tym tekstem Cię zaciekawiły? Może chciałbyś coś do nich dopisać? Będzie to dla nas z pewnością bardzo istotne.

Ten piękny półwysep oferuje złote plaże, błękitne Morze Czarne i masę zabytków, które można zwiedzić. Pejzaże są zbliżone do tych, które można ujrzeć na riwierze francuskiej, a ceny pobytu i żywności są sporo niższe.

Wycieczki na Białoruś
Source: www.oliviaforever.pl

Poza tym na Krymie stoją niesamowite pozostałości po grekach i genueńczykach. Świetnym miejscem dla każdego, kto chociaż odrobinę ma pojęcie o historii Polski, jest Jałta. W tym ładnym kurorcie można zwiedzać obszerny pałac, w którym w 1945 trójka liderów Aliantów ustalała losy Polski.

Dobrym celem wycieczki może być Kaliningrad. To idealne miejsce dla turystów, którzy pragną przeżyć coś totalnie wyjątkowego. W tym obszarze można zobaczyć relikty ZSRR – niektórzy goście mają przeświadczenie, że czas tam w ogóle nie upłynął.

Obwód Kaliningradzki to też doskonałe miejsce, w które możesz podróżować w celach biznesowych – niedawno rząd Polski mocno zliberalizował prawo o tamtejszym ruchu transgranicznym. Najbardziej wygodnym miastem, z którego można wybrać się do Kaliningradu, jest Gdańsk. Aby przeczytać nowe oferty biur podróżniczych w Gdańsku, należy do Google wpisać frazę „biuro podróży Gdańsk”.

Znaczną przeszkodą w podróży do Federacji Rosyjskiej są obowiązujące wizy do Rosji. Ich posiadanie jest potrzebne, by przejechać przez granicę. Osiągnięcie ich nie jest jakoś trudne, warto jednak mieć na uwadze, że trzeba się o nie starać na dłuższy czas przed trasą. O ile chodzi o wizy na Białoruś, są one trudniejsze do zdobycia, lecz nie można poddawać, biuro podróży Olivia Forever pomoże.