Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Przygotowujemy się do wakacyjnego wyjazdu

Już za niedługo upragniony wypoczynek. Na lato wyczekiwaliśmy tak długo. Tego roku zima wyjątkowo dała się nam we znaki. Czas teraz skąpać się w gorącym słoneczku i wypocząć od powszednich obowiązków. A ponieważ urlop już blisko, należy dobrze się do tego przygotować. Właściwa organizacja sprawi, iż wczasy dostarczą nam tylko przyjemnych wrażeń.


buty, sklep górski, turystyka
Source: http://www.skalnik.pl/
Na parę tygodni przed planowanym wyjazdem warto nieco popracować nad figurą. Chcemy przecież doskonale wyglądać w szortach. Dlatego zmieńmy nasz jadłospis, włączmy do niego świeże owoce i warzywa. Pijmy codziennie co najmniej dwa litry płynów. Zredukujmy spożycie kawy, alkoholi i słodyczy. Zacznijmy jeść o stałych porach. Spróbujmy także przygotowywać jedzenie samemu, wtedy będziemy mieć całkowitą gwarancję, że są nie tylko pyszne, ale także pełne elementów odżywczych. Jeżeli zastosujemy te reguły, na pewno będziemy zadziwieni efektem.

Żeby taka dieta działała, należy ją wspomóc ruchem. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na częste wizyty w siłowni, postarajmy się choć raz w tygodniu jeździć na rowerze. Wybierajmy schody zamiast windy i przychodźmy do pracy piechotą, jeżeli jest to możliwe. Dzięki tym działaniom nasza sprawność fizyczna będzie przygotowana na wakacyjne wycieczki, a my odzyskamy świetne samopoczucie, gdyż nic tak nie poprawia nastroju, jak duża dawka ruchu.

Następnie należy przejrzeć naszą szafę oraz niezbędny nam na urlopie (Jeśli potrzebujesz pomysłu na urlop rzuc okiem na wczasy turcja coraltravel) sprzęt. Nawiedźmy zatem pobliski sklep turystyczny i zaopatrzmy się w niezbędne rzeczy. Jeśli chcemy aktywnie przeżyć nasz urlop, kupmy profesjonalne buty trekkingowe. Jeśli wybieramy się na obóz, mogą nas zainteresować nowoczesne śpiwory (spójrz na to), które zagwarantują nam ciepło nocą. Kupując profesjonalny sprzęt (np taki), lepiej poprosić o pomoc sprzedawcę. Te rzeczy są zazwyczaj bardzo kosztowne, dlatego zanim dokonamy wyboru, zastanówmy się, czy rzeczywiście ten model będzie dla nas najlepszy.

A kiedy wszystko już zrobimy, można zacząć się pakować. Tak zorganizowani na pewno zdobędziemy każdy szczyt i żadna przeszkoda nie będzie dla nas straszna.