Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Czy powinno się zagrać w sieci w takie trzy gry, jak: "Forge of empires", "Kapi hospital" czy "Wiejskie życie"?

Żyjemy w trudnych i szybkich czasach. Życie jest mocno nerwowe, obowiązków jest coraz więcej. Warto zadbać więc o relaks po pracy. Solidną propozycją mogą być gry Internetowe.
Niektóre z nich nadają się zarazem dla dzieci. Dzięki nim dzieci mogą zyskać nie tyko porządną rozrywkę, lecz również zyskać wiedzę z określonych dziedzin.

Niniejszy materiał przedstawia faktycznie ciekawe kwestie, jednak przeczytaj poza tym te informacje (https://e-hunter.pl/pl/c/Karma-mokra/112) - na pewno będziesz zdania, że są wartościowe.

Niewątpliwie aspekt edukacyjny jest bardzo ważnym walorem każdej gry przeglądarkowej.Gra
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia taką grą dla dzieci, która zawiera także aspekt edukacyjny, jest „Wiejskie życie”. Przede wszystkim ta gra jest przydatna dla dzieci, które mieszkają w dużych miastach. Te dzieci nie mają bezpośredniej styczności z naturą. Niekiedy nie wiedzą, jak wygląda krowa czy kura. Ciężko w to uwierzyć dorosłym, lecz faktycznie wśród dzieci z wielkich miast może się to przydarzyć. Omawiana gra ukaże świat, którego najmłodszy użytkownik nie zna. Zdobędzie wiedzę o życiu na wsi, ale także nauczy się, jak administrować farmą.

Kolejną grą przeglądarkową, czyli nie wymagającą zapłaty, jest „Kapi hospital”. Użytkownik wciela się w niej w lekarza, który pracuje na pogotowiu. Dowożeni są chorzy z
więcej wiadomości
Author: Paul J. Rush
Source: http://www.flickr.com
różnymi chorobami i urazami. Zadaniem lekarza jest bez wątpienia ich wyleczenie na miejscu, a w razie konieczności pozostawienie na oddziale. Ta gra zarówno posiada aspekt edukacyjny dla młodszych użytkowników sieci, którym obcy jest świat medycyny.

Następną grą przeglądarkową jest „Forge of empires” (zobacz to). Gra polega na budowaniu własnego imperium. Posiada przede wszystkim charakter ekonomiczny, gdyż w jej początkowej fazie skupiamy się na budowie wielkiego miasta.

Następnie przyjdzie także czas na podbijanie innych imperiów. Gra rozpoczyna się w epoce brązu i pokazuje rozrost cywilizacji przez średniowiecze, epokę kolonialną do czasów współczesnych. Użytkownik rozsądza o rozwoju miasta i zbieraniu podatków. Z czasem można powołać swoją armię i ruszyć na podbój. Dowodzić oddziałami można samemu względnie zlecić je komputerowi. W grze można nabyć wszystko za realne pieniądze oraz można ożywiać upadłe oddziały. Jest to dobra rozrywka za darmo.
Tags: