Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wspaniałe atrakcje w stolicy

Na ostatni weekend pojechałam do Warszawy. Mój szef wysłał mnie na szkolenie. Wielce się ucieszyłam, bo już od dawna miałam zamiar pozwiedzać stolicę naszego kraju. Wprawdzie parę godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam na szkoleniu.


warszawa wilanów
Author: Artur Malinowski
Source: http://www.flickr.com
Pozostałą część czas mogłam poświęcić na szczęście na atrakcje turystyczne.

To zagadnienie jest dla Ciebie interesujące? To przejrzyj też pokrewne wątki (https://naturalhotel.pl/), posiadające nie mniej wciągające dane na ten wątek.

Nie mogłam zapomnieć o wspaniałych Łazienkach czy Starym Mieście. Szczególnie zachwycił mnie Pałac w Wilanowie. Niestety nie starczyło mi czasu na zwiedzenie położonego obok ogrodu botanicznego i parku.czytaj to wycieczki izrael wycieczki izraelMnie, wielbicielce spacerów na łonie natury sprawiło to małą przykrość. Niestety, ale ten wyjazd trwał za krótko.
wilanow
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.comLecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mam już plan na spędzenie urlopu. W całości poświęcę go na odwiedzenie Wilanowa. Już poczyniłam pierwsze przygotowania. Jak tylko wróciłam do domu, wprowadziłam w wyszukiwarce sformułowanie . Zaobserwowałam, iż możliwości jest naprawdę dużo. Jest duży wybór. Doszłam do wniosku, że rozwiązanie noclegi Warszawa Wilanów jest pełne dobrych stron – śliczna okolica i bezpieczna dzielnica. Jak dla mnie, prawdziwa bomba.