Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Pomysły na zagraniczny urlop

Dobiegają końca sportowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zazwyczaj tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem, ale dla zwlekających na pewno znajdą się dobre oferty w katalogach. Jest jeszcze pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?


Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W tym roku prawie 70 procent obywateli wybierze wakacje (zobaczysz tu) w Polsce. To dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zupełnie odpocząć od rodaków, w poprzednich latach często zauważalnych w popularnych kurortach. Jeśli chodzi o najchętniej wybierane kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. Łatwo się domyślić, skąd się tu wzięły trzy pierwsze kraje – dotknięte zapaścią kuszą niższymi cenami aprowizacji i pobytu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najtańszą opcją.

Dużo ludzi od jakiegoś czasu bało się jechać do ojczyzny piramid. Sytuacja polityczna w tym kraju się w końcu uspokoiła, więc urlopu tam nie powinno się już obawiać. Polecam zajrzeć do propozycji last minute Egipt może być wyśmienitym wyborem w tym roku. Dysponującym większą ilością gotówki polecam opcje all inclusive. Egipt w tym roku (kliknij tutaj) pewnie także nie będzie zadeptywany, więc urlop tam mocno rekomenduję.

indie, egzotyczne
Source: http://www.eccotravel.eu/
Wizytując biuro podróży (na przykład: ) należy zwrócić uwagę na niedaleki czarnomorski kraj, który potrafi zaoferować relatywnie niewysokie ceny, piękne widoki i smaczne potrawy. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Gorąco polecam nawiedzić Warnę i Złote Piaski, malownicze nadmorskie kurorty. Oferty turnusów można znaleźć zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż niedoceniana do końca przez świat urlopowa perełka. Zobacz oferty: