Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Czym odżywiać nasze koty?

Na pewno każdy rodzic miał za sobą taki moment, kiedy to ich dziecko wszem i wobec ogłasza, iż chce posiadać w domu zwierzątko. Cóż wtedy robić? Czy stanowczo odmawiać maluchowi zwierzątka? To jest uzależnione od wielu rzeczy. Przede wszystkim, warunków mieszkalnych naszej rodziny.

Jeżeli gnieciemy się w małym mieszkanku w blokowisku możemy nie myśleć o większych rasach, takich jak wilczur, czy bernardyn. Nie zapominajmy również, że zbyt głośny zwierzak może dokuczał naszym sąsiadom, a przecież nie chcemy z nimi kłócić się. Wtedy dochodzimy do wniosku, że doskonałym rozwiązaniem dla nas będzie kotek.

Gdy już przyprowadziliśmy do mieszkania kota, okazuje się, że oto gościmy w domu nowego króla. Kot jest wielkim egocentrykiem i nic nie wydarzy się bez jego zgody. To on decyduje, kiedy możemy go popieścić. Wiecznie chadza własnymi drogami. Sam troszczy się o swoją higienę- w końcu, koty to straszne czyściochy.

Jeżeli chcemy jakoś dogodzić małemu drapieżnikowi, można mu dawać odpowiednie jedzenie. Na rynku możemy dostać wiele specjalistycznych karm, w zależności od wieku pupila oraz jego codziennej aktywności. Już mnóstwo hodowców się przekonało, że doskonale się sprawdza sucha karma (wiejska zagroda karma dla kota) dla kota. Wystarczy odwiedzić jakikolwiek internetowy sklep zoologiczny (np. a znajdziemy tam ogromny wybór pożywienia, jak na przykład: Purina karma dla kotów, karmy suche dla kotów taste of the wild, czy Pronature . Każda z wymienionych zawiera mnóstwo mikroelementów i witamin, niezbędnych do odpowiedniego wzrostu naszego pupila.

Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie powinniśmy bowiem raczyć kotka resztkami z naszego obiadu, gdyż nie wszystko, co jest dobre dla ludzi, będzie podobne również dla kociaka. Stosując specjalny pokarm mamy pewność, że nasz pupil dostaje właśnie to, co jest mu naprawdę potrzebne. Dzięki niemu nasz kociak ma mnóstwo siły i werwy, a jego futerko cudownie lśni. Róbmy zakupy przez internet. W wielu internetowych sklepach znajdziemy mnóstwo wspaniałych promocji cenowych, a pokarm zostanie dostarczony nam pod same drzwi.