Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wakacje 2014 - pora pomyśleć o kierunku podróży

A więc w końcu nadeszła wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by dokładnie przemyśleć wakacje. Jeżeli nie wykupisz sobie podróży w przeciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest beznadziejna sytuacji – wszakże możesz znaleźć opłacalne last minute do Egiptu i polecieć na wakacje marzeń za psie pieniądze.

Aby namierzyć ciekawe oferty, nie trzeba nawet opuszczać domu. Każde porządne polecane biuro turystyczne ma swoją witrynę WWW, na której znajdują się najnowsze informacje na temat aktualnych wypraw. To fajne ułatwienie, ponieważ zazwyczaj da się wakacje opłacić i zarezerwować przez sieć.

Teraz na rynku działa sporo agencji turystycznych. Dlatego najłatwiej korzystne oferty znaleźć jest wpisując do wyszukiwarki internetowej dokładne sformułowanie. Jeśli więc chcesz pojechać do gorącego kraju, w którym są cudowne pozostałości antyku, do Google wstaw frazę „wakacje (warte przeczytania) w Turcji”. Jeżeli poszukujesz oferty, która nie wyczyści ci doszczętnie portfela, dodaj do frazy wyraz „tanie”. Można także silniej zawęzić efekty wyszukiwania, dołączając nazwę metropolii lub rejonu.

Odmienną interesującą możliwością na wakacje od lat są w Turcji. Ten azjatycko-europejski kraj kusi słonecznymi plażami, które są popularne wśród gości z całego świata. Na półwyspie anatolijskim jest mnóstwo zapierających dech w piersiach pozostałości po erze, gdy w tym regionie rządziły państwa greckie
.

Najbardziej słynnym miejscem, które musi zobaczyć każdy, kto wizytuje Turcję, są oczywiście wykopaliska Troi. Bez wątpienia każdy z was kojarzy te starożytne miasto z eposu napisanego przez Homera (więcej informacji: ). Olbrzymią atrakcją turystyczną tego państwa na styku Europy i Azji jest Stambuł. Tam warto zobaczyć największy plac targowy w Europie oraz malowniczy meczet, który niegdyś był cerkwią.