Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Troszkę z sentymentem odnośnie nowoczesności

Nowoczesne technologie zdominowały nasze życie. Często bezrefleksyjnie korzystamy z dobrodziejstw współczesnych wynalazków. Tak samo intuicyjnie jak onegdaj postępowali nasi ojcowie albo dziadowie, korzystając z wiedzy zawartej w domowych notatkach, mieszczących tajemnicę rodzinną produkcji zakwasu. Drobnych reperacji nauczał ojciec, tajemnice gotowania zdradzała babcia czy też mama. Było tak jeszcze przed ćwierć wiekiem.
audiobooki - przykłady
Author: Phillip Stewart
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili nasze życie bardzo przyśpieszyło. Sporadycznie znajdujemy czas na powolny tok klasycznego przekazywania wiedzy. Ponieważ życie nie zna pustki dziurę po dawnych metodach nauki sztuki życia wypełnił internet, poradniki książkowe oraz poradniki audiobooki (przeczytaj także tu: powieści i opowiadania audiobooki). W ten sposób w czasie wolnym możemy z słuchawkami na uszach poradzić sobie z zaszczepieniem drzewek czy z drobnymi naprawami w domu, co bez wątpliwości pozytywnie wpłynie na nasz stan konta.Kiedy w ogrodzie i w domu wszystko już zostało naprawione (nowa altana błyszczy razem z zielonym ogrodzeniem), możemy w hamaku położyć się i słuchać powieści i opowiadań w formie audiobooków. Czy są to powieści gigantów literatury czy może pisarzy mniej popularnych (a nawet debiutujących „młodych wilków”) nie jest to istotne. Ważne jest to, abyśmy dobrze wypoczęli.

Audiobooki (więcej: interesująca i religijna treść w formie audiobooków) wkraczają nawet w wydawało by się konserwatywne ze swej natury dziedziny życia jak religia albo religioznawstwo. Na rynku dostępnych jest sporą ilość pozycji audiobooków w tym temacie. Gałąź religia audiobooki nie ogranicza się tylko do wydań Biblii, można także dostać polemiki teologiczne najświatlejszych umysłów, od papieży po myślicieli świeckich - tak wybitnych jak Kołakowski, który mimo iż był człowiekiem niewierzącym snuł rozważania o religii chrześcijańskiej tak mądre, że jego twierdzenia o kondycji człowieka i jego więzi z Bogiem wykorzystywane są jako powody w dyskusjach filozoficznych czy też bywają punktem wyjścia kazań co ambitniejszych Wikarych czy Proboszczów.

Czy rozpatrywana tematyka głęboko Cię zainteresowała? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://defence24.pl/przemysl) podobne teksty.

Ku użytkowi i radości wiernych.

I tym sposobem nowoczesność wkrada się w każdą sferę naszego życia.