Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jak scalić dystynkcję i funkcjonalność, przy budowie centrum hotelowe

Znamy często obiekty, które kiedyś były znakiem firmowym świetnego gustu i pomysłowości.


Czy można sprawić, by dzisiaj takie obiekty służyły ludziom i odnalazły swój dawny blask?


W miejsce dawnych fundamentów buduje się nowe.
Okazuje się, że to już niemal norma w naszym kraju. Odnajdują się deweloperzy, chcący podjąć się realizacji doskonałych projektów nie jedynie rekreacyjnych.


pokój
Author: Takver
Source: http://www.flickr.com


To właśnie widzimy w kwestii obiektu Grand Park Rusałka. Którego stronę odnajdziesz pod tym adresem - Sprawdź ofertę na stronie Obiekt budowany jest prawie na dawnych, lecz stabilnych fundamentach przedwojennej, znanej restauracji. W rezultacie powstanie czterogwiazdkowy obiekt, z wieloma atrakcjami.


Mało atrakcyjne do niedawna ruiny po przedwojennej budowie, obecnie mogą stać się rdzeniem do nowoczesnego centrum wypoczynkowego.


W konsekwencji wybudowany zostanie trzy pozimowy hotel, podpiwniczony. Dwadzieścia pięć pokoi hotelowych, tyle samo stanowisk do parkowania, plac zabaw dla najmłodszych i przepiękny, ogromny taras. To właśnie powstanie na tym terenie. Hotel (hotel spa zakopane) będzie polecał swym klientom również przestronne sale konferencyjne Szczecin posiada więc szansę zabłysnąć na hotelowym rozkładzie Polski zachodniej, nową jasną gwiazdą. Sale konferencyjne w Szczecinie - Zobacz na stronie


Jak informuje deweloper, hotel, pomimo że będzie hotelem o wysokim standardzie, ma służyć nade wszystko mieszkańcom. Ceny mają być wręcz przystępne dla mieszkańców miasta Szczecin.
Urzeczywistnienie projektu, co prawda potrwa jeszcze jakiś czas, lecz mieszkańcy miasta już dzisiaj nie mogą się doczekać ostatniego efektu. Szczególnie, że projekt jawi się za prawdę imponująco.