Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Karmy applaws i canagan dają kompleksowe i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego pupila.

Każdy posiadacz psa lub kota pragnie dla swojego przyjaciela tego co najkorzystniejsze. Zaczynając od ogromu uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Należy wiedzieć, że należycie nakarmiony pupil będzie zdrowy i piękny, a zwłaszcza będzie obok nas zawsze trwał.


sprawdź więcej w sklepie internetowym
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Zapotrzebowania żywieniowe psów i kotów są oczywiście inne od siebie, nie przyrównując już do żywienia ludzkich. To właśnie dlatego jest produkowana karma właściwa biologicznie. Canagan jest reakcją na rzeczywiste zapotrzebowanie żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze psy i koty. Produkty w niej umieszczone to w dużej mierze mięso i mała liczba węglowodanów, czego nie można powiedzieć o karmach, które możemy znaleźć w sklepach. Karma canagan zapewnia za to odpowiednio zrównoważony i przeanalizowany przez lekarzy stan elementów odżywczych. Proporcje białka, tłuszczu i mięsa są w niej na należytym stopniu, co wyznacza, że jest ona idealnym posiłkiem dla zwierzaka, gdyż odpowiada jego biologicznym potrzebom na dietę.

Kolejnym tak samo genialnym typem doskonale stworzonej karmy jest producent applaws - zobacz więcej w polecanym sklepie internetowym. Są to karmy najlepszej jakości, spełniające wymagania naturalnego i zbilansowanego żywienia psa i kota. W ofercie tej firmy są się pokarmy bezzbożowe, hipoalergiczne o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów 75%. Istotne jest tutaj to, że stosowane przy produkcji jest mięso, nie wyłącznie produkty od zwierząt.


Pies na kolanach właściciela
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Karmy applaws wyznaczają dużej jakości jedzenie, którego idealnie dobrane wartości odżywcze pasują zapotrzebowaniom dietetycznym naszych pupilów. Przedsiębiorstwo postawił na najlepszą jakość i w produktach znaleźć można genialne mięsne kawałki z dodatkami. Już od dziś dzięki propozycji i opcji doboru pokarmu dla naszego pupila, mamy możliwość dać mu zdrowy wzrost i radość. Tylko odpowiednio zbilansowane i przetestowane karmy takie jak applaws czy canagan dają pewność, że posiłek psa lub kota jest pożywieniem pełnym wartości odżywczych i stworzonym dla zwierząt.