Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Nagraj niesamowite video poprzez GoPro

Fascynaci nagrywania ekstremalnych wydarzeń sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują niebywałą jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej dotychczasowy standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw składający się z 6 części, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością jakiegokolwiek wyboru pola widzenia kamery proponuje operatorowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod innym kątem.
GoPro Hero3 mimo zróżnicowania nowoczesnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza w porównaniu do poprzedniczki.

Zaciekawił Cię naszwpis?! Napisaliśmy specjalnie dla ciebie ważne porady, dlatego kliknij ten link (https://systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-wielkopolskie/) na ten temat!

W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Wszystkie mają wmontowany ultranowoczesny sensor CMOS, którego rozdzielczość to odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Ponadto, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z serii – seria Black Edition urzeka możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K – kamera miniaturowe kamery szpiegowskie rejestruje dwukrotnie więcej szczegółów aniżeli w obecnie używanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niskich rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Kamery GoPro Hero3 mogą się także pochwalić trwałą i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i tworzenie zdjęć nawet do sześćdziesięciu m. pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone komfortowe przyciski, które zadowolą miłośników sportów zimowych, bo można je obsłużyć nawet w rękawicach. Poza tym, sportowe kamery GoPro zostały skonstruowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzapewnić użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku.

Czym jeszcze odróżnia się seria Hero3 na tle wcześniejszych kamer GoPro? Z użytecznych nowych rozwiązań warto napisać o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe przesyłanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS albo Android. Dodatkowo, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zainstalowane w kamerze wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów przez odbiornik telewizyjny bez użycia komputera.

Firma zadbała też o najszerszy na rynku asortyment akcesoriów do mocowania kamer na różnych powierzchniach. W ofercie znajdziemy, m.in.: zaczep na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, uchwyt na głowę, zaczep na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, niezawodne nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są też: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie unosiła się na powierzchni wody.jvc gc-xa2 adixxion
Source: Kamerynakask.pl
Kamery GoPro Hero (sprawdź tu: ) to idealny sprzęt dla profesjonalnych konsumentów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już została mianowana prawdziwym zwycięzcą w zestawieniu z produktami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, ponieważ ma do zaoferowania naprawdę dużo przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne staje się nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale zapis zdjęć i filmów z prędkością trzydziestu klatek na sek. Kamery Hero3 to absolutnie inne oblicze filmowania i jeszcze jeden krok w kierunku spełniania wymagań fotografujących.