Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wygrzewaj się na plaży w majowym słońcu

Organizowanie czasu wolnego to fajne zajęcie. Naturalnie, jeśli odpoczynek projektuje się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem. Szukanie miejscówki na majowy odpoczynek w kwietniu to fatalny pomysł, który da tylko dużo nerwów. Dlatego zastanów się nad majówką już dzisiaj. My podpowiadamy ciekawe rozwiązanie: majówka nad morzem.
Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Odpoczywanie w trakcie ciepłych dni majowych nad polskim morzem posiada same zalety. Primo, w hotelach i na plażach nie będzie tłumów – huczne najazdy turystów są najczęściej w lipcu. Po drugie, zwykle w maju jest przyjemniej atmosferycznie niż w lipcu, który potrafi być dżdżysty. Tertio, przebywanie parę dni nad morzem potrafi przynieść wiele energii i podratować kondycję zdrowotną. Najbardziej korzystny jest jod. Eksperymenty wskazują, że szum wody wykazuje działanie uspokajające. A nasze polskie morze szumi wspaniale.Jeśli szukasz miejsca na spędzenie miło majówki nad Bałtykiem, rekomendujemy region Pomorza Zachodniego. Interesującym punktem jest malownicze miasto Kołobrzeg. To obowiązkowy dla każdego, kto zachwyca się historią Polski i budowlami. By zarezerwować hotel w tej miejscowości, do Google wklej frazę „wypoczynek kołobrzeg”.

Możesz wydaćdużo gotówki? lubisz elegancję i pragniesz spędzić te majowe dni w komfortowych warunkach? Do wyszukiwarki internetowej wpisz hasło „ apartamenty Kołobrzeg”.
Morze, Mielno
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie pragniesz spędzać urlopu w mieście, polecamy zaciszną miejscowość Grzybowo (sprawdź), która leży niedaleko Kołobrzegu. Żeby znaleźć i zabukować pobyt w tej miejscowości do Google trzeba wstawić słowa „Grzybowo pensjonaty”.

W tym roku liczba urlopowych dni na początku maja będzie spora. Pierwszy dzień miesiąca jest w środę, co sprawia, że do roboty trzeba będzie wrócić dopiero 6.

Jeśli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę, który Ci oferuje. Z pewnością jest tym, czego już długo szukasz.

maja. O ile naturalnie wcześniej zamówi się urlop na 2.05. Nie ma co czekać, już dziś zarezerwuj sobie wypoczynek nad Bałtykiem i zamów u szefa ten jeden, najważniejszy dzień urlopu.