Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Czy Bangkok to dobre miejsce na przeżywanie letniego urlopu?

Rozstrzygnięcie o wybraniu się na wakacje zawsze napędza dylemat – po pierwsze nie mamy ochoty spędzać wolnego czasu po raz kolejny nad polskim morzem, a z drugiej strony nie chcemy wydawać kroci pieniędzy na luksusowe urlopy zagraniczne. Chyba z tego względu „wczasy Bangkok” to najchętniej wyszukiwania w Internecie przez nas fraza? Niedrogo, niebanalnie i bajecznie.
Bangkok
Author: Christopher Adams
Source: http://www.flickr.com
Bangkok to egzotyczna aglomeracja a Azji, która kumuluje w sobie niezapomniane połączenie tradycji i postępu. To właśnie w tym miejscu łączy się kultura Wschodu z Zachodem, a pośpiech współistnieje ze spokojem. To rzecz jasna widać na pierwszy rzut oka, chociażby na zdjęciach, jakie pojawiają się jako pierwsze w rezultatach wyszukiwania, gdy wyszukamy w sieci hasła typu „wakacje Bangkok”, „wczasy Bangkok” -oferta. To miasto bezsprzecznie daje mnóstwo wrażeń w połączeniu – po pierwsze pełna mistyczności specyfika sanktuariów, belwederów, galerii, z drugiej tętniące życiem zakamarki i jarmarki z orientalnymi zapachami ulicznych kucharzy, liczne galerie handlowe, międzynarodowe hotele i ogrom skrytych składzików. Nie można zapomnieć wyjazdu do takiego niezapomnianego miejsca.Nie można zapominać o bajecznych plażach, jakie są jednymi z atutów opisywanego państwa. Dzięki ofercie dużej ilości biur podróży możemy połączyć podczas planowanego urlopowego wypadu ogrom rzeczy razem – poleniuchować na piaszczystej plaży, obejrzeć prawdawne zabytki, obejrzeć przepiękne buddyjskie klasztory i zakosztować życia w egzotycznym tylu. Nie dziwi więc, że przyjezdnych w tym miejscu przyjeżdża z roku na rok znacznie więcej, skoro wyjazd (zobacz: jordania last minute) do tego miasta nie jest drogi, a jego multi-charakter nie da zapomnieć o takim urlopie.

bangkok
Author: Shagshag
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim roku kilkoma z najczęściej wyszukiwanych na portalach biur podróży i podobnych okazały się frazy „wakacje Bangkok”, „wczasy Bangkok”, „all inclusive Bangkok” i tym podobne. Wszystkie z osób, które to piękne miejsce miały okazję zwiedzić, opisuje też bardzo dobrze gościnność Tajów - link do strony. W tym kraju mieszkańcy są bowiem niezwykle uśmiechnięci, kulturalni i sympatyczni.