Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Nie wiesz w jakim miejscu spędzić urlop w lecie? Zdecyduj się na Majorkę!

Z pewnością wiele ludzi snuje już wakacyjne plany. Jedną z bardziej modnych destynacji wakacyjnych jest Hiszpania. Jednym z najbardziej popularnych pośród turystów miejsc w tym kraju jest Majorka. Jakie rozrywki czekają na nas na takiej wyspie?
Na Morzu Śródziemnym leży archipelag Baleary. Jedną z wysp która wchodzi w jego skład jest Majorka. To niezwykle popularne miejsce pośród turystów, też z tych z Polski. Nie ma się więc co dziwić temu, że polskie biura podróży oferują własnym klientom odpoczynek w tym konkretnym miejscu. Wspaniałą okazją do oszczędności zazwyczaj niemałych kwot są odpoczynki Majorka Last Minute- na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc. Popularne wczasy Majorka Last Minute to propozycja dla ludzi, które decyzję o wyjeździe podejmują w ostatniej chwili. Wyspa jest doskonałym miejscem dla osób, które planują spędzić swoje wakacje nad morzem. Popularne wakacje nad morzem kojarzą nam się oczywiście z kąpielami w słońcu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj polubiłem to. Majorka jest mimo wszystko wyspą, która jest w stanie zaoferować turystom znacznie więcej atrakcji. Na zwiedzających ją gości czekają również liczne zasługujące na uwagę miejsca.


Tropikalna plaża
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Odwiedzanie Majorki warto rozpocząć od jej stolicy, Palmy. W mieście nie brak jest licznych zabytkowych budowli, które zostały wzniesione w stylu barkowym lub w charakterystycznym dla Katalonii stylu Art Nouveau.Wyjątkowo pięknym miejscem jest Stare Miasto. Pośród jego ciekawych miejsc na uwagę zasługuje zwłaszcza pałac Almudaina i katedra La Seu. Wśród innych miejscowości jakie znajdują na wyspie Polacy wyjątkowo chętnie odwiedzają Velldemossę. To miejscowość, którą wyjątkowo mocno zafascynował się Fryderyk Chopin. Odwiedzał ją razem ze swoją dobrą przyjaciółką, George Sand. Ogromną ilość zainteresowanych można spotkać w mocno malowniczej zatoce Cala de sa Calobra. Niemal tak samo popularnym miejscem jest klasztor de Lluc. Gromadzą się w nim nie tylko pielgrzymi, ale też osoby zwiedzające, którzy zamiast odpoczywać na plażach wybrali trekking po górach Serra de Tramuntana. Klasztor leży na wysokości 525 m n. p.

Kliknij bez obaw ten odnośnik i użyj źródła (http://mojekonferencje.pl/wladyslawowo/hotel-gwiazda-morza-wladyslawowo), żeby dowiedzieć się więcej informacji na omawiany w tym miejscu temat - one też Cię zaintrygują.

m. jest dla nich doskonałym miejscem wypadowym na górskie szlaki. Te miejsca to tak naprawdę nieliczne przykłady atrakcyjnych miejsc na Majorce. Wakacje (Ecco travel wycieczki singapur) na Majorce bez najmniejszych wątpliwości na zawsze pozostaną w pamięci tych, którzy się na nie zdecydowali.