Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Scrapbooking to przyozdabianie zdjęć w oryginalny sposób

Fotografie są fantastycznym wspomnieniem szczególnych momentów w naszym życiu. A jeszcze ładnie oprawione zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Techniką, dzięki której nasze prywatne albumy będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Na skutek tej metody, spoglądając na kartę ze zdjęciem z wakacji ujrzymy nie jedynie zdjęcie, ale ususzony kwiat, który dostaliśmy od ukochanego, list z wyznaniem miłosnym, napisany z myślą o nas owego pamiętnego dnia... Dlatego, że formą przekazu jest w tym przypadku nie tylko słowo, ale obraz.
Scrapbooking
Author: Kate Coleman
Source: http://www.flickr.com
Chwytanie momentów w papierową oprawę ma ponad dwustuletnią tradycję. To w Ameryce, w dalekiej przeszłości, zaczęto nadawać wspomnieniom tę niezwykłą formę - fotografie wklejone do albumów przyozdabiano suszoną lawendą i rumiankiem, przyprawiano kojarzony z obrazowaną chwilą bilet kolejowy, moment uchwycony na zdjęciu ilustrowano odręczną notatką lub wycinkiem z gazety i... the end.

Jeżeli jesteś zdania, że musisz odnaleźć analogiczne informacje, to zobacz wskazówki z witryny (https://www.e-herbata.pl/herbaty-zielone-c-17.html) - to nieco odmienny punkt widzenia, ale również jest warty uwagi.

Oglądanie albumów przenosiło nas więc w sentymentalną podróż wspomnień i aromatów.

Scrapbooking
Author: Kate Coleman
Source: http://www.flickr.com
Wielkim plusem scrapbookingu jest to, iż możemy samodzielnie aranżować nasze albumy, nie wydając przy tym pieniędzy. Czasopisma, niewielkie przedmioty, które można swobodnie wyeksponować w albumie, resztki materiałów, czyli wszystko to co związane jest z naszymi wspomnieniami – nic przecież nie kosztują. Oczywiście jeśli poszukujemy bardziej oryginalnych, wyszukanych akcesoriów możemy odwiedzić sklepy stacjonarne lub internetowe przejrzeć ofertę sklepów stacjonarnych i tych w sieci. Oferta jest tak imponująca, że można stracić poczucie czasu przeglądając imponującą ilość oryginalnych dodatków, to znaczy barwnych papierów, pieczątek czy dziurkaczy.Scrapbooking (sprawdź więcej) to nie tylko aranżacja zdjęć, to też technika dekorowania - nadawania wbrew pozorom niepotrzebnym lub zupełnie nie wyróżniającym się przedmiotom nowego charakteru, za pomocą scrapbookingu możemy także stworzyć niezobowiązujące upominki, notatniki, zawieszki na drzwi, papiery do pakowania prezentów a także ozdoby na wiele okazji. Cóż ucieszy bardziej obdarowaną osobę niż samodzielnie zrobiony album ze zdjęciami?
Chwytanie zdarzeń za pomocą niby niepozornych przedmiotów, z uwiecznioną na zdjęciu chwilą, może stać się naszą pasją, umożliwiającą łączenie zachowanych wspomnień z własną kreatywnością.