Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Planujesz wycieczkę w góry? Sprawdź, co musisz ze sobą zabrać!

Chodzenie po górach bez wątpienia jest jednym z najfajniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Jeżeli Ty także złapałeś bakcyla wspinaczki górskiej i już teraz planujesz jakąś większą wycieczkę w góry, niewątpliwie powinieneś zapoznać się z naszym tekstem - dowiesz się z niego, jakie sprzęty będą Ci potrzebne w wysokich górach, a które można spokojnie pozostawić w domu.


regulator temperatury
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzaj temperaturę!


W czasie wędrówek w wysokich górach z pewnością wielce ważne jest regularne sprawdzanie temperatury swojego ciała. Wówczas przyda się regulator temperatury, dzięki któremu będziesz mógł szybko regulować temperaturę swojego ciała sensory temperatury. Na dodatek regulator temperatury przyda się zwyczajnie do mierzenia temperatury panującej w powietrzu - jeżeli będziesz mieć świadomość, jak wielce jest zimno, wtedy zdecydowanie będziesz mógł sprawniej reagować na wszelkie zmiany.


Kontroluj wysokość!


Podczas górskich wspinaczek niezwykle istotne jest również kontrolowanie wysokości, na jakiej się znajdujesz. Jeśli nie przyda Ci się do tego PH metr, na pewno musisz już zabrać jakieś urządzenie specjalistyczne do mierzenia wysokości, na jakiej się znajdujesz.
ph metr
Sporo jedzenia!


Będąc w górach musisz nieustannie dbać o swój bilans energetyczny. Jeżeli z powodu zimna lub wiatru stracisz zbyt dużo temperatury, a co za tym idzie - także energii - wtedy oczywiście wyprawa nie będzie należała do udanych.

Nie zabieraj jednak ze sobą na wyjście kanapek z szynką - w takich przypadkach niewątpliwie o wiele lepiej sprawdzą się wszelkiego rodzaju żele energetyczne.

Jeżeli masz chęć wyszukać materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj buty do chodzenia po górach damskie i zobacz inne informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

Są o wiele lżejsze, a jednocześnie potrafią dać naprawdę sporo energii, co z pewnością nie jest bez znaczenia.

Źródło artykułu -