Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jedziesz na wypoczynek z dziećmi? Koniecznie postaw na wakacje Ustronie Morskie

Lato to taki sezon w roku, gdy większość ludzi planuje czas wolny. Duża część z nich właśnie wtedy wybiera najdłuższe w roku urlopy, by móc spędzić czas z bliskimi lub przyjaciółmi, z daleka od hałasu wielkich miast.
A gdzie najlepiej wypoczywają Polacy?


Spośród zagranicznych wyjazdów już od kilku lat największą popularnością cieszą się: Grecja, Bułgaria, Chorwacja. Coraz częściej wybieramy Albanię jak również Gruzję. Egipt i Tunezja odchodzą pomału w siną dal, a w zamian Polacy wolą wybrać się nad polskie morze. Według danych jednego z portali turystycznych, aż połowa Polaków planujących wakacje w Polsce wybiera polskie morze. Kolejne 40% udaje się w góry. A tylko co 10. osoba udaje się na Mazury.


Będąc nad morzem nietrudno dostrzec, jak jest ono uwielbiane, zarówno przez samych Polaków jak i zagranicznych turystów. Ci, którzy chcą zwiedzać, koniecznie muszą odwiedzić Gdańsk, sopockie molo i Gdynię Orłowo. Do najczęstszych kierunków morskich należą również Łeba i jakże znane już – Międzyzdroje. Jednak nie każdy wybierając się nad morze nastawia się na imprezowanie w dyskotekach i nie każdy uwielbia tłumy turystów na plaży. Niektórzy turyści chcą po prostu spokoju.

Czy bez skutku chcesz odnaleźć analogiczny artykuł? Jeśli tak, to autentycznie zalecamy tę witrynę (http://stojo.pl/biggie/) - to z pewnością jest to, czego właśnie teraz potrzebujesz.

Dla takich osób, szczególnie tych, które mają dzieci, nie ma nic lepszego jak wakacje ustronie morskie - sprawdź>.


wakacje ustronie morskie
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com
Ta niewielka rybacka wioska położona blisko Kołobrzegu ma do zaoferowania znacznie więcej spokoju i niż okoliczne kurorty wypoczynkowe, jak np. sam Kołobrzeg. Co nie oznacza, że w Ustroniu nic się nie dzieje. Miejscowość proponuje dużo atrakcji, które umilą czas dorosłym oraz małym turystom.


gospodarka
Author: Deka Inwestycje
Source: Deka Inwestycje
Wakacje Ustronie Morskie zobacz mogą przynieść mnóstwo uśmiechu dzieciom zwiedzającym np. Western Park, w którym można zobaczyć od kuchni, jak wygląda życie plemion indiańskich. Dalej warto udać się do skansenu chleba, aby przy okazji zobaczyć jeden z najstarszych dębów w kraju, mający już ponad 600 lat. Większe dzieci mogą skorzystać z niezapomnianej przygody lotu widokowego oraz obejrzeć z góry Ustroń, Kołobrzeg i ich okoliczne tereny. Natomiast dla dorosłych, którzy są spragnieni bardziej ekstremalnych przygód, polecane są skoki spadochronowe, odbywające się zaledwie 200 m od plaży.
Dla jednych i drugich, i dużych i mniejszych Ustronie ma do zaproponowania także pobliski park liniowy GIBON.


Widać, że w Ustroniu Morskim jest co robić, a wypoczynek w nim na pewno nie zanudzi. A przy tym tutejsze plaże są trochu bardziej luźne niż w innych, bardziej popularnych kurortach wczasowych.