Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Propozycja krakowskiej firmy wypożyczającej busy

Kraków to jest pięknym miejscem, przez wielu uważane za najpiękniejszy gród w naszym kraju. Pełne zabytków i zapachu przeszłości. Odwiedzane jest przez wędrowców nie wyłącznie z naszego kraju oraz Unii Europejskiej ale i z najdalszych stron świata.
Sukiennice w Krakowie
Author: Shearings Holidays
Source: http://www.flickr.com
Krakowski Stary Rynek pobrzmiewa rozlicznymi mowami. Krakowskie zabytki rozsiane są na obszarze nieomal całego miasta. Co wypada zwiedzić? Z całą pewnością jest to krakowski Stary Rynek, a na nim Kościół Mariacki - bodajże najbardziej znany kościół w naszym kraju oraz Sukiennice. W następnej kolejności Zamek Królów na Wawelu, Katedra na Wawelu , gdzie pochowani są dawni władcy oraz bohaterzy narodowi, między innymi: Tadeusz Kościuszko, Józef Piłsudski, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, gen. Władysława Sikorski. Smocza jama z ziejącym ogniem smoczkiem to bajkowa atrakcja dla dzieciaczków. Poza tym wszystkim koniecznie należy zobaczyć jedno z najstarszych w naszej ojczyźnie Muzeum Czartoryskich, gdzie zobaczyć możemy między innymi "Damę z gronostajem" autorstwa Leonarda da Vinci. Następnym godnym odwiedzenia obiektem jest Collegium Maius ,czyli najstarszy budynek uniwersytecki w naszym kraju, gdzie umiejscowione jest Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Busy Kraków
Source: www.minitrans-busy.pl
Proponujemy również spacer krakowskimi plantami wokół Starego Miasto. Jest to blisko 20-to hektarowy pas, ciągnący się ponad czterokilometrowym okręgiem zieleni i alejek. To główne miejsce spacerowiczów Krakowian jak i osób zwiedzających Kraków. By usprawnić oglądanie dawnej stolicy Polski dużym grupom podróżników, proponujemy Państwu wynajem busów w Krakowie. Nasza oferta jest atrakcyjna nie wyłącznie z przyczyny wygodnych autobusów którymi dysponujemy. Gros naszych kierowców ma upoważnienia przewodników .

Zaciekawił Cię nasz temat? Bardzo nam przyjemnie. Po ekstra informacje (https://parkingiokecie.pl/) wejdź do następnego linku - tam opracowaliśmy dodatkowe wątki.

Doskonale poznali gród Kraków. Według żądania wynajęty bus w Krakowie może również zawieźć zwiedzających do Sanktuarium Łagiewnickiego. Jest to miejsce pielgrzymowania chrześcijan z kraju jak także spoza granic naszego kraju. Można tam zobaczyć słynny obraz "Jezusa Chrystusa Miłosiernego" pędzla A. Hyły. Aranżujemy także przejazdy do Kopalni soli w Wieliczce, gdzie każdy wybierze ścieżkę zwiedzania w sam raz dla siebie. Mamy do wyboru: "Trasę turystyczną", "Trasę górniczą" , czyli jedną z trudniejszych ścieżek zwiedzania, ścieżkę "Tajemnice wielickiej kopalni" tudzież trasę "Szlakiem pielgrzymkowym Szczęść Boże". Są kopali soli też wyznaczone trasy dla młodych zwiedzających kopalnię razem z rodzicielami jak również w grupie szkolnej. Możemy również wystąpić z propozycją wyjazdu do Muzeum w Oświęcimiu - najbardziej strasznego muzeum w naszym kraju. Więcej informacji w temacie organizowanych przez naszą firmę objazdów na naszej stronie internetowej wynajem busów Kraków Proszę dzwonić w przypadku chęci zarezerwowania terminu 769-998-654. Zapraszamy !