Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Współcześnie audiobooki stają się bardzo popularne - jeśli chcesz spróbować, zakup jednego na próbę

W obecnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są zdecydowanie wielce alarmujące – niejednokrotnie wskazują, że przeciętny Kowalski czyta mniej niż jedną książkę w czasie roku. Jeżeli już coś czytamy, najczęściej są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie statystyki, chociaż oczywiście powinny dać nam sporo do myślenia, nie są do końca prawdziwe. Dzisiaj bardzo popularne stało się czytanie książek w nieco inne formie niż tradycyjna. Wiele osób dzisiaj na przykład używa czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób przyswajania książek jest znakiem teraźniejszych czasów.
audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również używasz czytnika, bez wątpliwości świetnie wiesz, o co chodzi. Dzięki czytnikom możemy czytać książki niemalże wszędzie – nie da się ukryć, że na dodatek jest to nader wygodne. Czytniki są lekkie i malutkie, dlatego ich noszenie ze sobą na co dzień nie sprawia niemal żadnego problemu.

Zostawiam tu mój odnośnik (https://reklamywiktor.pl/) do następnej strony. Myślę, że zechcesz przejrzeć inne artykuły, jeżeli zainteresowały Cię te zamieszczone na tej stronie.

Innym sposobem na czytanie książek jest także na przykład ich słuchanie. Audiobooki nie są na pewno tak modne jak książki w formie elektronicznej, jednak na pewno mają dużą grupę swoich zwolenników. Sporą zaletą audiobooków jest także to, że coraz więcej pozycji jest dostępnych właśnie w tej formie.

Jeżeli dla przykładu Twoją ulubioną pozycją jest Wiedźmin - audiobook wejdź do Fono Polis tej książki kategorycznie będziesz w stanie znaleźć niemalże w każdym sklepie. Audiobooki to również świetny sposób na czytanie książek przez osoby niewidome – nie wszyscy z nich władają językiem Braille’a, a nawet jeśli go znają, nie zawsze lubią czytać książki w ten właśnie sposób. Dla takich osób słuchanie audiobooków to na pewno jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się zarówno z klasyką literatury jak i nowościami wydawniczymi. Dużo księgarni oferuje na swoich witrynach internetowych możliwość nabycia audiobooków niemalże na równi z klasycznymi wydaniami książek w formie papierowej.


Jeżeli jednak nie możesz odnaleźć wybranej książki na witrynie ulubionej księgarni, wtedy możesz zwyczajnie poszukać jej w internecie. Jeśli przykładowo wrzucisz w wyszukiwarkę internetową frazę Trylogia Husycka, wówczas stanowczo uda Ci się ją znaleźć – oczywiście pod warunkiem, że ta książka w ogóle jest dostępna w formie audiobooka na naszym rynku wydawniczym - zajrzyj w tym sklepie.