Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Urlopowy czas to przede wszystkim wakacyjny wyjazd nad morze lub jezioro lub czynna forma wypoczynku, któremu mamy czas się wreszcie poświęcić

Zaopatrzeni we odpowiedni sprzęt możemy bezpiecznie ruszać na ukochane wycieczki.


Bardzo popularny w tym czasie, choć u nas jeszcze niewiele znany jest skitouring.


plecaki wolfgang
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com


W skrócie mówiąc skitouring to nic innego jak wykorzystanie nart do wypraw po górskich szczytach czy szlakach. Narty odróżniają się od powszechnych tym, że są wyposażone w tzw. foki, czyli odpowiednie podkładki , które zapobiegają zsuwaniu się w czasie podchodzenia. Zainteresowanych i zakochanych w tej innowacyjnej odmianie użytkowania nart wciąż przybywa, a sam skitouring jest coraz bardziej popularny - więcej o skitouring. Oczywiście decydując się na taką wycieczkę należy wyposażyć się w odpowiednią odzież jak i plecak. Jeśli właśnie o nich wspominamy, wykluczone jest pominąć plecaki wolfgang. Marka doskonale znana miłośnikom wędrówek turystycznych, a cech, które charakteryzują plecaki - plecaki mammut wolfgang od innych jest faktycznie bardzo dużo. To zwłaszcza plecaki turystyczne wykonane z bardzo odpornych i wytrzymałych materiałów. Ponadto wszystkie plecaki > plecaki berghaus wolfgang zewnętrzne szwy mają odpowiednie zabezpieczone przed rozpruciem, dzięki czemu ich trwałość jest niezwykle duża. Warto dodać, iż dodatkowo są wyposażone zarówno w nieprzepuszczający wody pokrowiec, alarmowy gwizdek i mają mnóstwo uchwytów do podpinania dodatkowego ekwipunku - polecane.
Nie trzeba chyba już dodawać, iż plecaki wolfgang mają części odblaskowe, które mają zagwarantować większe bezpieczeństwo.


Tak zaopatrzonym można pomyślnie wybrać się na górskie wycieczki. Bezpieczeństwo na pewno mamy zagwarantowane.