Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Gdzie tego roku wyjechać na urlop? Co może zaoferować Jantar? Czemu dobrze jest tam pojechać?

Marzą nam się wczasy nad Bałtykiem? Myślimy do jakiej miejscowości w tym roku jechać i ciężko jest podjąć decyzję. Wybór jest ogromny. Z pewnością wszystkich pięknych miejscowości nad naszym morzem nie mieliśmy okazji zobaczyć.
image - wakacje
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Z tego względu warto pojechać w nowe miejsce, aby poznać inne równie ciekawe zakątki polskiego wybrzeża.
Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji być w Jantarze, to musimy szybko nadrobić taki błąd. Dużo zielonych terenów i bliskość morza to rzeczy, jakie z pewnością skradną nasze serce. Jeśli chodzi o kwatery Jantar ma w ofercie ich całą gamę - .

Będziemy zobowiązani za wszelkie komentarze z serwisu. Są one dla nas istotne, gdyż uświadamiają nam, czy nasze teksty docierają do czytelników oraz jak bywają rozumiane.

Od wygodnych domków letniskowych, po przyjemne rodzinne pensjonaty czy luksusowe studia. Z pewnością jest tam coś odpowiedniego tak na romantyczny weekend we dwoje, jak też na wyjazd z dziećmi.
Nazwa miejscowości znaczy bursztyn oraz wzięła się stąd, że dawniej przebiegał w tamtym rejonie bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się międzynarodowe mistrzostwa, gdzie możemy spróbować swoich sił w poławianiu bursztyny. Co roku sporo osób przyjeżdża na to wydarzenie, by oglądać zmagania zawodników. Z pewnością jest to bardzo ciekawe.
Dobrze jest wiedzieć, iż blisko miejscowości Jantar znajdziemy miejsca, które również dobrze jest odwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdują się piękne rezerwaty przyrody. Na tym terenie można zaobserwować kilka gatunków rybitw oraz ogromną ilość innego ptactwa. Na pewno wyprawa do rezerwatu będzie fascynująca nie jedynie dla fanów ornitologii.


Na plaży w tym miejscu widuje się czasem foki, jakie przypływają tu zapewne poszukując spokoju. Pewnie już teraz wiemy gdzie w tym roku wyjedziemy na urlop. Kwatery Jantar oferuje nie jedynie na wakacje, dlatego możemy się do tego miasta wybrać w ciągu całego roku.