Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Lato to idealny czas na wakacyjne wycieczki rowerem - krótsze i długie, samotnie lub z przyjaciółmi

Gdy przychodzą cieplejsze dni większość osób zaczyna rozmyślać o swoich jednośladach. Należy je wyciągnąć z komódki i zrobić oględziny. A potem - cieszyć się wyjazdami, kiedy mamy na to ochotę albo czas nam zezwala.
Akcesoria rowerowe to w ostatnich czasach bardzo popularna rzecz. Modne są bagażniki rowerowe, które są w stanie zmieścić nawet namioty, śpiwory i komplety piknikowych naczyń kuchennych wraz z butlą gazową, zobacz . Torby, do których pakuje się rzeczy, umieszczane są na bagażniki rowerowe. Powinny one udźwignąć nawet do 15 kilogramów. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich podróżników przemierzających drogi naszego kraju. Należy tylko zapamiętać, żeby jednakowo rozkładać ciężar naszych bagaży do sakw, żeby podróż rowerem nie sprawiała stresów.


liczniki rowerowe
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Oprócz tego, możemy wyposażyć nasze rowery w liczniki rowerowe, które dokładnie uzmysłowią nam nie tylko miarę zrobionych kilometrów, ale także szybkość chwilową i nierzadko mają pulsometr.

Jeśli pragniesz zdobyć nie mniej ciekawe informacje na opisywany temat, to przenieś się do tekstu, który zawiera ważne wiadomości w odniesieniu do podnoszonego zagadnienia.

Zazwyczaj są one wodoodporne, co jest przydatne w dżdżyste dni. Jest to nieduży, ale niezbędny ekwipunek dla niejednego profesjonalisty. Także hobbiści będą się nim cieszyć, ponieważ umili im familijne wycieczki do parku. Liczniki rowerowe bardzo często są nazywane komputerami rowerowymi zważywszy na wielość ich funkcji.


Wszystkie osiągalne w sklepach akcesoria rowerowe są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości surowców - czytaj więcej. Nie musimy się martwić o ich użyteczność, ponieważ wszystkie są sprawdzane przed wypuszczeniem do sklepów i mają gwarancję.