Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Do czego nastolatki używają komputerów, z jakiego powodu dorośli powinni to kontrolować.

Z komputerów i laptopów korzystają coraz mniejsze dzieci, najczęściej oczywiście do grania w rozmaite gry. Niektórzy z rodziców będą pozwalać dzieciom praktycznie na wszystko, inni bardziej rygorystycznie podchodzą do sprawy i jednak kontrolują to, co robią ich pociechy.


polska
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com


obrazy
Author: Panasonic Polska sp. z o.o.
A że przeważnie będą one grać, to warto zobaczyć, jakiego rodzaju gry posiadają na swoich komputerach.

Jeżeli szukasz tego typu wiadomości, co te zaprezentowanie w niniejszym tekście, to w artykule (https://lemans.pl/cennik/) znajdującym się tutaj z pewnością je znajdziesz.

W to, że piętnastolatki układać będą karty pasjans raczej trudno będzie uwierzyć, z reguły będą to jednak zupełnie inne produkcje. Bardzo popularne pośród młodych ludzi, zwłaszcza wśród chłopaków, są najróżniejsze strzelanki i wyścigi. Lecz również często będą sięgać po rozmaite strategie, przykładowo sporym zainteresowaniem cieszy się kolejna część strategii ekonomicznej czyli hotel giant 2-hotele.


W ostatnim czasie coraz częściej gra się w gry internetowe, łącząc się po prostu z serwerem, na którym tego typu gra będzie zainstalowana. Pozwala to na granie z ludźmi z wielu krajów, a poza tym nie będzie wymagać płacenia na samym początku, bo gry są przeważnie darmowe. Jednak przeważnie mają one możliwość zakupu jakiś przedmiotów czy waluty wirtualnej, i młodzi ludzie chętnie z tego zaczynają korzystać. Żeby to w jakiś sposób kontrolować, to ciekawą opcją może być karta prepaid, więcej na którą można przelać się określoną kwotę i gracz będzie mógł sam dysponować nimi według uznania.


Jeśli gry się znudzą w pewnym momencie, to sporo osób chętnie słucha na komputerze dobrej muzyki, w takim wypadku bardzo się przyda jakiś pewny program do odtwarzania, na przykład itunes 10.