Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Co zabrać ze sobą na biwak. Jakie sprzęty okażą się bardzo potrzebne? Które marki są warte uwagi?

Wyjeżdżając na biwak należy pamiętać o wzięciu kilku najpotrzebniejszych rzeczy. Będą przydatne one na pewno w czasie tego typu wyjazdu. Oprócz tego, uczynią go z pewnością prostszym jak również przyjemniejszym.
nawigacje garmin
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Już w czasie samej drogi autem na camping, na pewno przyda nam się dobra nawigacja GPS. Nawigacje Garmin to doskonały wybór. Bardzo wielu kierowców docenia doskonałą jakość oraz ogromną ilość szczegółów, które to urządzenie udostępnia. Obsługa jest tak na dobrą sprawę intuicyjna oraz bezproblemowa. Nawet osoba, jaka nie czuje się zbyt pewnie obsługując tego typu urządzenia, da sobie radę doskonale. Nawigacje Garmin to z pewnością wyjątkowa pomoc - tutaj kupisz nawigacje garmin.


Na takim wyjeździe nie powinno zabraknąć dobrej jakości namiotu. Właściwie, jest to taka podstawa, od której warto zacząć. Sprawdzić trzeba dobrze różne parametry namiotu.

Aktualnie ciężko o porządne i wiarygodne informacje (https://rd-car.pl/wynajem-busa-gorzow-wielkopolski/) w kontekście tej kwestii, jednak jeśli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie wejdź na ten link!

Z czego jest wykonany, jaka jest jego wielkość, jaką posiada wytrzymałość, na jakie temperatury jest dobry. Poszukajmy namiotu, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Dobrze będzie przejrzeć różnego rodzaju namioty Marabut. Sporo ludzi korzysta z nich i jest zadowolonych z tego, jak się pod nimi śpi.
odwiedź tę stronę
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Namioty Marabut to nie jedyny potrzebny do spania sprzęt. O komforcie podczas snu bowiem decyduje też dobrej jakości karimata oraz śpiwór. Jak wyjeżdżamy autem, to możemy zabrać karimatę samopompującą, która daje o wiele większy komfort spania, aniżeli taka standardowa. Jednak jest ona cięższa, dlatego jeżeli w grę wchodzi dłuższy spacer z plecakiem, to dodatkowe ciężkie sprzęty, mogą okazać się czymś męczącym.
Na biwaku na pewno przydatna będzie dobra czołówka, ro znaczy latarka na czoło. Jest ona znacznie wygodniejsza w użyciu, gdyż posiadamy wolne ręce. Możemy jednocześnie robić coś i posiadać źródło światła pod postacią latarki na czole. W wielu miejscach znajdziemy całą masę różnych modeli. Poza tym, jak na biwakowy wyjazd przystało, pamiętajmy o posiłkach, jakie musimy przygotować sobie na biwaku. Przyda się butla z gazem oraz kuchenka. Pomimo tego, że brzmi to poważnie, to dzisiejsze butle z gazem dla turystów w niczym nie są podobne do takich starych, dużo ważących, dawniej używanych na biwaku. Oprócz tego parę standardowych sprzętów, takich jak menażki, lżejsze sztućce biwakowe, kubek z lekkiego materiału i mamy wyposażenie skompletowane.