Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wyśnione wakacje - na jakie oferty wakacji można zwrócić uwagę?

Niepospolite kontrasty oraz zabytki kultury sprawiają, że Indonezja jest wyjątkowo interesującym celem podróży. To intrygujący świat, na jaki składają się prześliczne plaże, wielkie wulkany, zielone pola ryżowe, maleńkie wsie ukryte w dżungli a także ciepło usposobieni obywatele. Stare, przekazywane z pokolenia na pokolenie tradycje w dalszym ciągu mają największy wpływ na życie współczesnych Indonezyjczyków, którzy poprzez tańce, uroczystości i procesje czczą swoje bóstwa i duchy.
Bali to niewielka indonezyjska wysepka, która przyciąga nie tylko wyjątkową przyrodą z bujną roślinnością, malowniczymi jeziorami i tarasami ryżowymi, ale także wielką przyjaznością tutejszych obywateli, smaczną balijską kuchnią a także bardzo ciekawą kulturą. Miłośnicy zwiedzania odnajdą tutaj wiele mistycznych świątyń, z kolei miłośnicy kąpieli morskich oraz słonecznych piaszczyste wybrzeża z krystalicznie czystą wodą. Balijska natura zespolona z kreatywną architekturą, wonią wschodnich przypraw, oryginalnym klimatem i wszechobecnym szczęściem a także spokojem czynią to miejsce prawdziwie bajkowym.

Bali
Author: Sarah_Ackerman
Source: http://www.flickr.com
Indonezja - dodatkowe informacje - Bali w ciągu ostatnich paru lat zyskała na popularności i obecnie jest jedną z bardzo cenionych oraz rozchwytywanych egzotycznych podróży. Wczasy na Bali (sprawdź stronę) nie są już tylko mrzonką, marzeniem o nieosiągalnej, odległej, nieodkrytej wyspie. Wczasy na Bali są dzisiaj w zasięgu dłoni większości z nas. Warto jest więc zaznać tejże egzotycznej atmosfery a także poczuć niepowtarzalny klimat tej maleńkiej wyspy. Bali jest kierunkiem całorocznym i średnia temperatura to 28 stopni Celsjusza. Wybierając się zatem o jakiejkolwiek porze roku na urlop Bali jest idealną destynacją.Na wyspie Bali umiejscowionych są tysiące hoteli a z roku na rok pojawia się ich coraz to więcej. Dzięki temu nawet najbardziej wybredni klienci mogą spędzić wakacje na Bali w doskonałym, wyśnionym miejscu. Czy to będzie pierwszorzędny resort znajdujący się bezpośrednio przy plaży w turystycznej miejscowości, czy w wyższym stopniu kameralny, niskobudżetowy hotel w pobliżu plaży. Kompromisowym jak też najlepszym rozwiązaniem jest połączenie dwóch, czy nawet trzech hoteli, dzięki czemu nie tylko możemy poznać wyspę od strony miejscowości nadmorskiej, lecz również doświadczyć niesamowitego raju będąc w hostelu znajdującym się w samym centrum Bali pośród dżungli i tarasów ryżowych.