Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób przygotować się do wyprawy pieszej lub rowerem

Po zimowym, wymagającym dla każdego czasie, który wymaga od ludzi dużej dozy wytrwałości, szczególnie we wschodniej części kraju, w końcu nadchodzi przyjemniejsza część roku. Na razie powoli, ale już niedługo zacznie się sezon urlopów. Jest masa ludzi, którzy znajdują niepowtarzalną przyjemność w spędzaniu urlopowych dni poza miastem w czasie, który zapewnia brak ludzi i niezbyt upalną aurę. Ma to także inne dobre strony – każdy biwak, każdy pensjonat proponujący pokoje w każdym regionie kraju poszukuje klientów nie tylko w sezonie, lecz również na przełomie kwietnia, maja i początku czerwca – skutkuje to tym, że oferują oni w tych okresach dużo ciekawsze opłaty niż w najgorętszym okresie, kiedy to nie wczasowicze wybierają pensjonat, ale właściciele pokoi dobierają sobie klientów.

jak najefektywniejsze.I ostatnia, choć w razie pieszych wędrówek po dzikich trasach raczej najistotniejsza – świetne buty, z takich, których nie trzeba będzie wymieniać po pierwszym roku. Zwłaszcza do chodzenia po pogórzach potrzebne są niezawodne, przyczepne i nieprzemakalne buty do wspinaczki (więcej: ). Są to rzeczy, na których nie powinno się oszczędzać i najbezpieczniej odwiedzić zawczasu porządny sklep ze sprzętem do survivalu, sportowy lub turystyczny, by rozwiać swoje wątpliwości.


Source: