Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Co można zobaczyć na Hawajach? są tam najciekawsze atrakcje?

Hawaje to marzenie wielu z nas, jest to jeden z najpiękniejszych archipelagów na Oceanie Spokojnym. Niezwykłe krajobrazy, cudowne plaże, rewelacyjna kultura i atmosfera wysp zachęca podróżnych przez cały rok. Co zdecydowanie warto tam zobaczyć?
hawaje
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Na pewno warty zobaczenia jest Park Narodowy Wulkanu Hawai, który został założony w 1916 roku.

Zaciekawiły Cię opisy zawarte w naszym artykule? Jeżeli tak, to czytaj na stronie analogiczne informacje, tyczące się tego działu. Przejdź do następnej witryny.

Możemy w nim ujrzeć niezwykły wulkaniczny krajobraz. Na jego terenie są dwa najbardziej aktywne a także największe wulkany na świecie, to powoduje, że liczne grono naukowców może na bieżąco sprawdzać procesy, jakie doprowadziły do powstania archipelagu Wysp Hawajskich. Na pewno też warty zobaczenia jest Park Narodowy Haleakala, który znajduje się na wyspie Maui.

Rozciąga się na powierzchni stu osiemnastu kilometrów kwadratowych, lecz aż 100 km kw. to tereny nienaruszone przez człowieka. Turyści są w stanie zwiedzać park tylko specjalnie określoną krętą drogą, jaka prowadzi wzdłuż nawietrznej części wyspy. Choćby jedynie przez te dwie atrakcje wycieczki na Hawaje są bardzo popularne, lecz oczywiście nie wszystko. Kiedy będziemy na Hawajach na pewno odwiedzimy Honolulu, czyli najbardziej znane miasto archipelagu Wysp Hawajskich i także stolicę stanu. To główny ośrodek międzynarodowego biznesu, lecz również obrony militarnej, znajduje się tam przecież Pearl Harbor. Kolejne miejsce to Molokini. To
Hawaje
Author: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
malutka wyspa, jaka jest 4 kilometry od wybrzeża wyspy Mauri. Powstała przez zalanie krateru wulkanu, dzisiaj to zdecydowanie atrakcja turystyczna, ponieważ jej kształt jest podobny do księżyca.Przyciąga też wielbicieli nurkowania, ponieważ woda wokół niej jest wyjątkowo czysta i przejrzysta, widoczność bowiem sięga aż 46 metrów. Na koniec powinniśmy również wspomnieć o wodospadzie Wailua. Jest to jeden z najbardziej istotnych wodospadów, jakie znajdziemy na Hawajach. Ma trzydzieści pięć metrów wysokości, znajduje się na wyspie Kauai. Do podnóża Wailua prowadzi błotnista i bardzo śliska ścieżka. Każdego roku wielbiciele sportów ekstremalnych montują wzdłuż trasy liny, jednakże są one niszczone przez władze, bo jest to bardzo niebezpieczny teren. Na Hawaje (eccotravel.eu) jesteśmy w stanie pojechać za rozsądne pieniądze, dobra jest opcja Hawaje last minute. Najlepiej z tego skorzystać i zobaczyć, jak mało zapłaciliśmy.