Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeżeli myślisz o wyjeździe w Tatry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Podhale kryje w sobie wiele fajnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najtrafniejszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i malutka miejscowość górska, która zapewnia masę atrakcji dla turystów.
Tatry
Author: hosiawak
Source: www.flickr.com
Najważniejszym punktem, które zaprasza turystów z całego kraju, są najlepsze baseny termalne w Polsce. Zostały zbudowane dwa lata temu i są znakomitym wyborem dla osób, które narzekają na różnorakie schorzenia. Bardzo ciepła woda skutecznie odpręża i potrafi wyleczyć wiele Problemów. Znakomite baseny termalne w Polsce rekomenduje się turystom mającym kłopoty z reumatyzmem.

Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko najbardziej atrakcyjne baseny termalne w Polsce. Ta górska wioska oferuje nie lada gratkę dla wielbicieli starej architektury. Warto obejrzeć liczący ponad trzysta lat niewielki kościółek. Zbudowany on został totalnie z drewna i jest słynnym fragmentem malowniczego Szlaku Architektury Drewnianej. Można wewnątrz poczuć cudowną atmosferę góralskiej kultury. Jeśli zabytek wpadnie wam w oko, następnym razem wybierzcie się na trasę w inne okolice Małopolski, gdzie są podobne drewniane budowle.

W okresie letnim Białka Tatrzańska okazuje się świetną bazą wypadową na wędrówki górskimi szlakami. Znajdziecie tu też coś dla zwolenników mocnych doświadczeń - Białka Tatrzańska ma szybką rzekę, na której można pływać górskimi kajakami. Górzyste tereny idealnie nadają się na dalekie loty paralotniarzy.Zimą zaś Białka Tatrzańska jest cudowną miejscowością dla wielbicieli nart.

Czytasz teraz ciekawy materiał, jednak bez obaw kliknij także pomocny link (https://www.apollotour.pl/kierunki/wczasy-w-afryce/mauritius), a odnajdziesz fascynujące informacje na omawiany temat.Białka Tatrzańska ma aż 4 w świetne wyciągi narciarskie. To znakomity wybór dla tych gości, którzy wolą ekskluzywne stoki zjazdowe. Zziębniętym zjazdami narciarzom polecamy rzecz jasna najlepsze baseny termalne w Polsce, które mogą rozgrzać każdego.