Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Element, który poprawi funkcjonalność działki|Namiot ogrodowy – doskonały na działkę

[TAG=Ogród] lub nawet niewielki przydomowy ogródek wzbudza odmienne skojarzenia. Niektórzy są zdania, że to przestrzeń, w której trzeba sadzić warzywa oraz drzewa owocowe. Dzięki temu można produkować prowiant na własny użytek lub nawet przeznaczony na handel. Inni są zdania, że ogród to przede wszystkim przestrzeń wypoczynku. Nie ważne jednak który pogląd jest Ci bliższy, w obu przypadkach namiot ogrodowy może być dla Ciebie niezwykle pomocny. Z jakiego powodu?
namiot
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Namiot na działkę to doskonały sposób na to, by sprawić, że ogród będzie o wiele bardziej praktyczny. Oczywiście nikt nie oczekuje biologiczna oczyszczalnia ścieków elementów ogrodowego wyposażenia równie dużych wygód jak w pokoju gościnnym. Dobrym pomysłem jest jednak to, by zapewnić sobie nieco więcej komfortu. Namiot świetnie się do tego nadaje. W czym może Ci pomóc? Przede wszystkim jest to zawsze jakiś dach nad głową. Rzecz jasna przed burzą gradową czy nawet zwykłą burzą lepiej schować się do mieszkania.
Jednak już mniejsze opady deszczu nie będą dla Ciebie groźne. Jeśli akurat wypoczywasz z przyjaciółmi w ogrodzie, pod namiotem możecie kontynuować imprezę, bo chwilowe załamanie pogody nie będzie Wam w ogóle przeszkadzać. Z podobnych względów ogrodowy dach okaże się bardzo praktyczny, kiedy zza chmur wyjdzie zbyt ostre słońce. Eksponowanie skóry na promieniowanie UV nie jest dobrym pomysłem. Jednakże posiadając namiot ogrodowy jesteś w stanie połączyć wakacyjny wypoczynek z przebywaniem na świeżym powietrzu w upalny dzień.


To nie koniec plusów takiego produktu. Kolejny powód, dla którego dobrze jest postawić w ogrodzie namiot to ochrona plonu. Jeśli zrywasz czereśnie albo jabłka nie powinny one być pozostawiane na słońcu. W ten sposób mogą się szybko zepsuć. Mając namiot w sadzie skrzynki za każdym razem możesz ustawić pod osłoną. Warto także pamiętać, że namiot jest bardzo mobilny. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz łatwo dopasować go do własnych potrzeb i ustawić w miejscu, które uznasz za najlepsze.