Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Restauracja w Bossanova kusi klasyczną elegancją

Wrocław, jako miasto nadzwyczaj atrakcyjne turystycznie i zarazem uniwersyteckie, dysponuje świetną podstawę do rozwoju bogatej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać śledząc przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „hotele Karkonosze”, odsłania ogromną ilość propozycji zadziwiających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć mrowie odwiedzających miasto turystów. Ich wielość i zróżnicowanie daje możliwość także mieszkańcom na ciekawe kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można zwiedzać kulinarny świat nie wyjeżdżając miasta.

To, co ma do zaproponowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest bez wątpienia warte uwagi. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. W równej mierze okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele - zobacz - i restauracje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który wabi swoim niezwykłym urokiem grono gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przekształcony w ekskluzywny hotel, nazywa się Bossanova. Jest on malowniczo położony w przepięknie utrzymanym parku. Historia pałacu bierze swój poczatek w XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach Pałac był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Po okresie socjalizmu, kiedy to obiekt stracił swoje reprezentacyjne zalety, nadszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o hotelu Bossanova ujawniającm swoją nową, dzisiejszą odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „hotele Karkonosze”.
hotele w Szklarskiej Porębie
Author: Edunews Polska
Source: http://www.flickr.com
W wytwornym otoczeniu okazałego parku perfekcyjnie komponuje się klasyczny Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe jednoczą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu Bossanova czyni zadość nawet najbardziej wybrednych gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Jednakże najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.

Ten szalenie interesujący tekst posiada swoje kontynuacje na następnych stronach. Kliknij więc na łącze i przejrzyj je.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje znacznie więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Wpisując frazę Szklarska Poręba apartamenty wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa hotelu Bossanova. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezwykle uroczą galerię zdjęć. Fotografie świetnie oddają [TAG=nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Bossanova.