Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Gdzie polecieć na niezapomniane wczasy?

Egzotyka jest tym co nieznane, co pociąga nas swoją odmiennością, co jest nowe i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o wczasach w egzotycznych miejscach kojarzy je w szczególności z tropikalnymi miejscami, turkusową, nieskazitelnie czystą wodą, niecodzienną roślinnością i architekturą, a także rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają więc za miejsce docelowe wyspy, położone z dala od cywilizacji, gdzie człowiek może się w pełni zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Jednak egzotycznych miejsc jest znacznie więcej. Kuszą podróżnych swoją oryginalnością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.


Singapur
Author: ninare
Source: http://www.flickr.com
Typowym przykładem może być między innymi Singapur. Azja dla wielu Europejczyków pozostaje egzotycznym terenem, który pozostaje dla wielu niezgłębiony. Singapur jest o tyle fantastycznym miejscem, że możemy wyszukać tu wszystko, co oczekujemy – wspaniałe krajobrazy, niemniej cudowną architekturę i kulturę. Na pierwszy rzut oka to przede wszystkim nowoczesne państwo - miasto, w którym dominują wieżowce i niecodzienna architektura. Nic dziwnego, dziś Singapur jest jednym z najlepiej rozwijających się państw na świecie.

Mimo gęstej i stale rozrastającej się zabudowy, możemy mieć tu do czynienia ze wspaniałymi widokami, bujną i egzotyczną roślinnością występującą w singapurskich parkach itd.

Chcesz zobaczyć podobne materiały dotyczące rozważanej tutaj kwestii? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik i przeczytaj wpis z serwisu (https://www.statkiempotrawie.com/oferta/czarter-statku-z-zaloga).

Co więcej singapurskie władze starają się wkomponowywać elementy przyrody w krajobraz architektoniczny. Doskonałym przykładem jest słynny hotel Marina Bay San leżący nad zatoką. Oferuje on rozległy basen na krawędzi dachu, z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę Singapuru. W hotelu mieści się także park z ogrodem krajobrazowym i tarasem widokowym.


Singapur
Author: Joan Campderrós-i-Canas
Source: http://www.flickr.com
Takich perełek jak Singapur jest w Azji kilka. Jedne mniej, inne bardziej osobliwe stanowią doskonałą alternatywę dla znanych europejskich terenów. Warto poświęcić trochę czasu na poznanie tych obszarów i azjatyckiej kultury, jako że jest to całkowicie inny świat, którym rządzą inne prawa i zasady. Taka egzotyczna wyprawa może być wspaniałą ucztą dla naszych zmysłów i źródłem wiedzy o obcych kulturach. Bez problemu znajdziemy ciekawe wycieczki w te rejony w internecie.