Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Gps dla czworonoga? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co oferuje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Sporo osób myśli nad tym, by kupić dla swojego zwierzaka coś w rodzaju gps, przez co będzie wiadomo, w jakim miejscu nasz pupil jest obecnie w razie gdybyśmy nie mogli go znaleźć. Obecnie mamy do wyboru mikroczip oraz gps dla zwierzaka, jednak te sprzęty nie działają tak samo. Czym więc się różnią?Czipy dla kota czy psa (sprawdź ofertę na legowisko kanapa dla psa sklep e-hunter.pl) są układami scalonymi. Są bardzo małe, ich wielkość można porównać do ziarenka ryżu o rozmiarach 12 mm x 2,1 milimetrów. Znajduje się w jego wnętrzu zakodowany piętnastocyfrowy numer, który przypisuje się do naszego czworonoga. To właśnie przy pomocy tego kodu możliwa jest identyfikacja jak i rejestr zwierząt, który możemy odnaleźć w dwóch bazach z danymi w Polsce. Jedną z nich jest Safe Animal, kolejną Polskie Towarzystwo Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt.

GPS jest dzisiaj powszechnie znany, ponieważ większość z nas tak znajduje drogę, szczególnie jeśli przemieszczamy się autem. Global Positioning System więc to system nawigacji satelitarnej, który obejmuje już tak naprawdę w całości kulę ziemską. Lokalizator gps dla kota albo psa jest najczęściej w obroży - czytaj więcej . To mały, mikroskopijny nadajnik, jaki umieszczony jest coraz częściej w nieprzemakalnym etui. Takie etui jest dość wygodne dla zwierzaka, nie obciąża bowiem obroży, nie jest więc to duży ciężar, który męczy mocno psa lub kota. Wiedzmy jednak, że przy wybieraniu nadajnika gps musimy sugerować się właściwą wielkością obroży.
pies
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com


Z założeniem tego sprzętu nikt nie powinien mieć większych trudności, tak więc nie musimy w tym celu iść do weterynarza. Wraz z nadajnikiem właściciel zwierzęcia dostaje też oprogramowanie na komputer albo telefon, przez co będzie w stanie zobaczyć obecną lokalizację psa lub kota, a nawet drogę, która w danym momencie jest przez niego pokonywana. Jednak takie lokalizatory to wciąż dość kosztowne rzeczy - wejdź na stronę. W sieci co prawda możemy zakupić takie nadajniki już od dwustu złotych, natomiast cena renomowanego sprzętu wynosi około tysiąca złotych.Zdecydowanie lepiej kupować taki sprzęt w specjalistycznych punktach, gdzie znajdziemy inne produkty, przykładowo kamery, nadajniki albo atrapy kamery zewnętrznej.

Ta oferta acana classic red jest niezwykle atrakcyjna i jeżeli szukasz więcej informacji na opisywaną tu problematykę, to odnajdziesz je tu.

Ten ostatni rodzaj sprzętu może zainteresować osoby, które chcą zatroszczyć się o bezpieczeństwo własnego domu, niekoniecznie wydając na taki cel wielkie pieniądze. Kupowanie w takich sklepach to gwarancja, iż taki sprzęt jest dobrej jakości.